ALLAH kimsenin başına vermesin...

yosun

yosun

Süper Yönetici
Bir işadamı yağmurlu bir günde yolda arabasıyla giderken kaldırımda bir kadının yerde yattığını ve ağladığını görür.ona acır ve yanına gelip ne olduğunu sorar kadında hamiledir ve doğurmak üzeredir fakat imkanı olmadığı için hastaneye gidememiştir.adam kadını hayrına arabasına alıp hastaneye götürür.neyse kadını doğuma alırlar tabi kimsesi olmadığı için adam ordaki hastane yetkililerine ve güvenlik görevlilerine bilgi verir.yolda gelirken gördüğünü ve acıdığı için getirdiğini söyler.
görevlilerde adamın kimlik bilgilerini ve adresini alıp adamı gönderirler.sonra doğum olmuştur ve kadına sorarlar babası kim,hastane masraflarını kim ödeyecek gibi şeyler.kadında derki bu çocuk bizi getiren adamdan der babası o der.tabi hemen görevliler adamı arayıp getirirler adam o kadar hayır desede kadın çocuk bu adamdan diye ısrar eder.adam olacak gibi değil bakar kurtuluş yok DNA testi yapılmasını ister.
test yapılır adam sabırsızlıkla testin sonucunu bekler.nihayet sonuç gelir ve adamdan olmadığı belli olur çünki sonuçta adamın hiç bir şekilde çocuk sahibi olamayacağı ortaya çıkmıştır adam kısırdır yani sperm sayısı çocuk yapmak için yeterli olmayan demek.
bunu duyan adam şok olmuştur adam hastaneden çıkıp işyerine gider biraz düşündükten sonra silahı kafasına dayayıp ateş eder ve orda can verir.
çünki adam evlidir ve iki çocuğu vardır yani çocukların kendisinden olmadığını ve karısının kendisini aldattığınıda bu sayede öğrenmiş olur.ve gururuna yediremeyip intihar eder.
 
Üst