akrep burcunun hediye seçimi

cemre

cemre

Yeni Üye


[URL="http://www.astrolojist.com/akrep.asp"]
[/URL]
Akrep Kadını

Akrep kadını iyi dikilmiş, klasik kesimli giysilerden hoşlanır. Ona, birçok yere rahatlıkla giyebileceği siyah bir elbise ya da -şanslı rengi- bordo bir gömlek alabilirsiniz. Klasik bir trençkot, şık bir şemsiye veya sonsuza dek kullanabileceği kaliteli bir deri çanta alabilirsiniz. Çalışıyorsa, deri bir evrak çantası çok işine yarayacaktır.

Geceleri sık çıkan biri ise güvenliği için çantasında taşıyacağı özel bir alarm, anahtarlarını görebilmesi için minik bir el feneri veya en küçük boy cep telefonu hediye edebilirsiniz.

Mahremiyetine çok düşkün ve bireysel olan Akrep kadınına isminin baş harfleri yazılı masa üstü aksesuarları verebilirsiniz. Siyah, ten ve mürdüm eriğinden parlak kırmızıya kadar çeşitli renklerdeki seksi, dantelli iç çamaşırlarına bayılır. Akrep kadını gerçek anlamda bir dişidir; sivri topuklu ayakkabı, push-up sütyen, jartiyer ve dantelli siyah çoraptan hoşlanır. Bir su burcu olarak parfüme hiçbir zaman doymaz; mutlaka en iyisini almalısınız.

Akrep Erkeği

Akrep erkeği Zodyak’ın gizli ajanıdır. Güvenlikle ilgili konular ilgisini çeker. Arabasına veya evine alacağınız güvenlikle ilgili değişik aksesuarlar hoşuna gidecektir. Arabası için radar dedektör veya CD çalar alın.

Bu burç aynı zamanda deriden yapılmış şeyleri sever. Deri bir ceket, cüzdan, evrak çantası, seyahat için el çantası veya kemer verebilirsiniz. Akrep burcu son moda trendler yerine uzun süre kullanabileceği kaliteli ve klasik şeyleri tercih eder. Kitap almayı düşünüyorsanız uluslararası casusluk ya da cinayet romanı seçmelisiniz. Evinde zaman geçirmekten zevk alan Akrep erkeğine iyi cins içki, örneğin viski hediye edebilirsiniz. Akrep erkeği sevgilinizse ona seksi iç çamaşırı almayı düşünebilirsiniz.
 
Murat

Murat

Yönetici
Gardolabınızı açın bakın ben bu arkadaşa ne almalıyım yada karşılaşınca üstüne başına bakın neye ihtiyacı var. En mantıklı seçim görsel seçimleriniz olacaktır.
 
I

irem

Yeni Üye
Akrep erkeği ve akrep kadını birbirinden ne kadar farklı zevklere sahip
 
Üst