Adam köpekle evlendi!

yosun

yosun

Süper Yönetici
Adam köpekle evlendi!
'Köpek adamı ısırırsa haber olmaz ama adam köpeği ısırırsa haber olur.' derler. Peki eğer adam köpekle evlenirse ne olur?Bahsettiğimiz olay yakın zamanda Hindistan'da gerçekleşti. 33 yaşındaki çiftçi Selvakumar ile dişi köpek Selvi geleneksel bir Hindu düğünüyle evlendi. Düğün Tamil Nadu eyaletinde bir tapınakta gerçekleştirildi.

Çiftçi Selvakumar bir köpekle evlenmesinin nedenini 15 sene önce başka iki köpeği taşlayarak öldürmesine bağlıyor. Köpekleri öldürdükten sonra bir de ağaçta sallandıran adam yaptığı bu yanlıştan dolayı köpeklerin lanetini topladığını düşünüyor. 15 yıldır felçli bir şeklide yaşadığını ifade eden zavallı adam, bir kulağının da bu olaydan sonra duymamaya başladığını belirtiyor.

Doktorlardan çare bulamayan adam Hindustan Times gazetesine verdiği demeçte en sonunda bir astroloğa gittiğini belirtirken şu ifadeleri kullanıyor: 'Astrolog, öldürdüğüm köpeklerin ruhlarının beni lanetlediğini söyledi. Bu laneti de sadece bir köpekle evlenip onunla beraber yaşarsam üzerimden atabileceğimi belirtti. Ben de şimdi bunu uyguluyorum...'

Müstakbel eşi Selvi ile geleneksel bir şekilde dünya evine girmek isteyen Selvakumar, yaptığı bu evliliğin sadece üzerindeki laneti uzaklaştırmak için olduğunu, ileride gerçek bir kadınla evlenmek istediğini belirtiyor. Bölge halkı aynı zamanda bu düğünle başka birtakım lanetlerin de üzerlerinden dağılacağını düşünüyor.
_________________________________
 
yosun

yosun

Süper Yönetici
walla dünya nereye gidior anlamıorum yuhh yaa allah mutlu etsin bi külübede kocatsın ne dim yaa

_________________________________
 
Üst