1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

48. Altın Portakal Film Festivali Ne Zaman?

Konu, 'Kültürel ve Sanatsal Etkinlikler' kısmında selda_06 tarafından paylaşıldı.

 1. s

  selda_06 Yeni Üye

  Altın Portakalın 48. ne zaman?
  48. Altın Portakal Film Festivali ne zaman 2011
  48. Altın Portakal Film Festivali tarihi 2011
  48. Altın Portakal Film Festivali

  48. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali kapsamında bu yıl üçüncüsü düzenlenen Halkın Portakalı Kısa Film Atölyesi'ne 178 kişi katıldı.

  Antalya Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, farklı meslek ve yaş gruplarından kişilerin, sinema eğitimi almak için başvurduğu film atölyesindeki teorik eğitim tamamlandı.

  Teorik eğitimin ardından kursiyerler, "Çandırwood" olarak bilinen Serik ilçesine bağlı çaldır beldesindeki Antalya Film Stüdyoları'nı gezdi.

  Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Adem Akyürek,Antalyanın 48 yıldır Türkiye ninen önemli film festivalini yaptığını ifade etti. Halkı sinemanın içineçekebilmek için Halkın Portakalı etkinliğini başlattıklarını anlatanAkyürek, "Sinema Antalyanın bir parçası oldu. Halkımızı sinemanın merkezine sokmalıyız.Antalya dan senaristler, yönetmenler çıksın istiyoruz. Sinemayı sadece izleyen değil, yaşayan Antalyalılar istiyoruz" dedi.

  Antalya Film Stüdyoları'nın yeterince değerlendirilmediğine de değinen Akyürek,Altın Portakal'ın burayla bütünleştirilmesi gerektiğini vurguladı.
   
 2. n

  nesrin_27 Yeni Üye

  4848. Altın Portakal Film Festivaline katılacak filmler nelerdir?
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş