350 bin kürtaj yapılıyor:((

yosun

yosun

Süper Yönetici
Türkiye'de yılda 350 bin kürtaj yapılıyor
Türkiye'de her yıl gerçekleşen 1,9 milyon gebeliğin 550 bininin istenmeyen gebelik olduğunu söyleyen Bayer Türk Genel Müdürü Sebastian Guth, yaptıkları araştırma neticesinde bunun 350 bininin kürtajla sonuçlandığını ifade etti. Guth ayrıca Türkiye'de kadınların yüzde 38'inin jinekoloğa yılda bir kez gittiğini, yüzde 62'sinin ise hiç gitmediğini kaydetti.

Türkiye'de tablo bu şekildeyken ünlü isimler kadın sağlığı konusunda daha bilinçli bir toplum oluşturmak için bir kampanya başlattı. 'Sağlıklı Toplum İçin Sağlıklı Kadınlar' isimli kampanyada Begüm Şen, Gülşah Alkoçlar, Reyhan Gülman, Özlem Süer, Monik İpekel ve Ceyda Düvenci gibi isimler yer alıyor. Kampanya 2010 yılının ilk çeyreğine kadar İstanbul merkezli devam edecek. İkinci yılında Ankara, İzmir ve Adana olmak üzere diğer illerde de sürdürülecek. Bayer Schering Pharma Kadın Sağlığı Bölümü İş Birim Yöneticisi Dr. Elçin Yıldıran Mizrahi, halk toplantıları ile 5 bin civarında kadına ulaşmayı ve bin kadına ücretsiz muayene imkanı sunmayı amaçladıklarını bildirdi.
 
DeLi Bebek

DeLi Bebek

Yeni Üye
o bebekLerin ne günahı var yaaa ne istiyorsunuz onLardan?!! madem istemiyorsunuz iLişkiye girmeyn hayret bir şey bir anLık zevk için
:mad: rezaLete bak yaa
çok zevk düşkünüysen kontroLLü oL hayret bir şey
hiç 1 şey biLmeyen veLetLer yatağa giriyor sora ay gebe kaLdım kürtaj yaptırayım
:mad: şu kızLarı eğitin artık bir bebek daha öLmesin!!! DOĞMADAN
 
Nehir

Nehir

Admin
Resimlerin dış site koruması mevcut site üzerinden yayın yapılmasına engel , tek tek siteye atmayı deneyebilirsiniz.
 
G

gozyasi

Yeni Üye
Hiç şaşırmadım. Hele bu ekonomik kausda insanların çaresizlikleri, yoksullukları aileleri bile ortadan kaldıracak gibi. İNSANLARIN YUVALARI YIKILIYOR. HELE BİZİM GİBİ KANI KAYNAYAN GENÇ NÜFUSUN ÇOK OLDUĞU BİR TOPLUMDA İNSANLARIN BAŞKA ÇARESİMİ KALIYOR DERSİNİZ.
ELLERİNE SAĞLIK YOSUN.
 
Üst