27 Mart 2013 Dolunay Burçları Nasıl Etkileyecek?

R

Rüya

Yeni Üye
27 Mart'taki Dolunay burçları vehayatımızı nasıl rtkilyecek?


27 Mart' 2013 çarşamba hünü gerçekleşecek olan Dolunay burçları nasıl etkileyecek sizlere bu konuda kısa kısa bilgiler aktarmak istiyorum.

Özellikleri Koç burçları nasıl etkileyecek.Koç burçlarına Dolunaydan sonraki 10 gün duygusal konularda karar alınmaması öneriliyor.

Boğa Dolunay enerjisi kıskançlık ve çekememzlik sürecini getirecek bekar olanlar bu süreçte dikkatli olmalılar dolunay enerjisi yanılmanıza nedne olmasın.

İkizler dolunay enerjisinden fazlsıyala etkilenecek burçlardan biri olacka.

İkizler dikkatli olmalı ikizler hayatın akışına ayak uydurarak hareket etmeliler sağduyulu ve olayların akışına ayak uydurmayı denemeliler.

Yengeçler özellikle ayın 27 sinden itibaren 10 nisana kadar yatırımdan yapmak ve alım satımlardan uzak durmalılar.Duygusal yönden ilişkileriniz güçlenecek yine 10 Nisana kadar yeni bir ilişkiye başmamamnız öneriliyor..

Aslan burçları dolunay enerjisi ile kendilerini gergin hsedebilirler.Aslanlar yanlış anlaşılmalara dikkat ettikleri sürece bir sorun yaşamayacaklar.Huzurlu ve rahat olacağınız bir sürece giriyorsunuz.

Başak Burçları ise yanlış anlaşılmalar gerginlikler ciddi sorunlara probmelemele nedne olabilir bu haftadan sonra bu gergin zamanı bilerek dikkatli olmalısınız.özel hayatınızda bir hafta boyunca ayrıntılara çok dikkat etmelisiniz.

Teraziler farkındalıklarını arttırarak net kararlar alabilecekleri bir döneme girecekler.Kendiniz için en doğru olanı seçeceğiniz bir dönemdesiniz şans sizden yana olacak.

Akrep burçları için iş hayatlarında emeklerinin karşılıklarını alacakları bir dönemdeler.Haklarınıza sahip çıkın özel hayatınızda karar verip ilişkinize ya devam edin ya kararınızı verip şikayetci olmayın.

Yay burçları çekindiğiniz geride kaldığınız planlarda ön planda olmaya özen gösterin.

Oğlak burçları dolunay enerjisinden nasıl etkilenecek dolunayın enerjisiyle trafikte çok dikkatli olmalısınız yaptığınız her işte çok dikkatli olmaya özen gösterin yeniliklere açık olun kariyer hayanızda bir yıldız gibi parlayacaksınız.

Kova burçları aşkı yakalıyabilecekler bu dönemde tanışacağınız inan ruh eşiniz olabilir. Ailevi konulardaki tüm karışıklar düzelecek bu konuda çok güzel enerji görülüyor.

Balık Burçları Dolunay'dan nasıl etkilenecek Dolunay enerjisi balıklar için yeni bir işe girecekseniz çok dikkatli olmalısınız yatırımlar ve ödemeler konusunda çok dikkatli olmalılar.Duygusal konularda da sezgilerinizle hareket etmelisiniz..
 
Üst