2013 Şubat Ayının Burç Yorumları

R

Rüya

Yeni Üye
Burçların etkisinde yaşam süren ve günlük aylık burçları takip edenler için Şubat Ayı 2013 Burç Yorumları
Koç Burcu Şubat 2013 Yorumu

İnsanların ne düşündüğünü bir yana bırakacak, kendi yaşadıklarınızın artı ve eksilerinin hesabını yaparak kararlarınızı hayata geçireceksiniz. İş hayatınızda oldukça yükselecek, birçok sürpriz teklif alacaksınız. Eğitim hayatı devam eden Koç’lar, yurt dışı ile bağlantılı konular ve bir çok imkanla karşılaşabilirsiniz. Maddi konularda hiç beklemediğiniz insanlardan destek görerek, bu alanlarda da önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Boğa Burcu Şubat 2013 Yorumu

Devir sizin devriniz. Çalışın, üretin, emek verin, kazanın. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin yaptığı haksızlıkların farkına vararak özverili bir şekilde hareket etmesi, kendisini geliştirmesi ve samimiyeti ile size yaklaşımı ilişkinizdeki sorunları aşmanıza yardımcı olacaktır. Ay boyunca iletişime önem vermeli, iş ve özel yaşamınızla ilgili hemen her konuda fikirlerinizi net bir şekilde ifade ederek hareket etmelisiniz.

İkizler Burcu Şubat 2013 Yorumu

İçsel huzuru yakalayabilmiş olmanın verdiği enerji sizi yaşamınızın her alanında güçlü kılacak ve sahip olduğunuz yeteneklerin hakkını vererek hareket etmenizi sağlayacak. Ayın ilk 10 günü iş hayatınızda keyifli gelişmeler ve değişimler yaşayabilirsiniz; terfi, zam ya da yeni bir görev gibi. Cesaretli olduğunuz sürece her şey sizin için kolaylıkla ilerleyecektir. Size engel olan, başarınızı gölgeleyen her şey yaşamınızdan çıkıp gidiyor.

Yengeç Burcu Şubat 2013 Yorumu

Dolunay enerjisi sağlığınızla ilgili gelişmelere işaret etmekte, bu etki olumlu da olabilir, aniden ortaya çıkan bir rahatsızlığın habercisi de. Ay boyunca sağlığınıza özen göstermeli, yine bu tarihlerde araç kullanırken de dikkatli olmalısınız. Özel yaşamınızda bekar Yengeç’ler, ilgi duyup ilgi gördüğünüz halde her iki taraf da duygularını ifade etmekten çekiniyor ve kaçıyorsa, bu günler duygularınızı açıklamak için oldukça uygundur.

Aslan Burcu Şubat 2013 Yorumu

Oğlak burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi sizi güçlendirecek. Yaşamınıza ait her şeyi daha ciddiye alarak hareket edeceksiniz. İş hayatınızda ise güçlü insanlardan gelecek teklif ve iş birlikleri ile karşılaşabilirsiniz. Maddi anlamda güzel gelişmeler sizleri bu anlamda da güçlendirecek. 27 Şubat’ta burcunuzda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ise enerjinizi yükseltirken sağlık problemlerinizi aşmanıza da yardımcı olacak.

Başak Burcu Şubat 2013 Yorumu

Hem iş hem de özel yaşamınızda doğru insanlarla buluşabilmenin tüm güzellikleri sizleri kuşatıyor adeta. Değişim enerjisi yaşamınızın her alanında kendini gösterirken buna ayak uydurmalısınız. Bu sure içinde önemli talep ve arzularınızı gündeme getirmeli ve mücadele etmekten korkmamalısınız.

Terazi Burcu Şubat 2013 Yorumu

Yeni bir yere taşınabilir, evinizde değişiklikler yapabilir, ayrılık ve barışmaların getirdiği yer değişimlerini deneyimleyebilirsiniz. İşinizle ilgili kontrollü davranmalı, tatlı sözlere itimat ederek ve bulunduğunuz konumu yok sayarak hareket etmemelisiniz. Bu günlerde ortaklığı olan Terazi’ler, iş anlaşmaları yaparken ayrıntılara önem verin ve ortağınızla güven duygunuzu pekiştirerek kararlar alın. Aksi halde her ikiniz de zarar görebilirsiniz.

Akrep Burcu Şubat 2013 Yorumu

Yeni Ay enerjisi sizleri finansal konularda yaşanacak gecikmelere karşı dikkatli olmanız için uyarıyor. Fevri ve aceleci davranışlar sadece zararınıza olacak, iyi iş ilişkilerinizi derinden sarsacaktır. Özel yaşamınızda eşinizin sizi yok sayması, kendi bildiğini okuması, ev hayatınızı zindana çevirmek için elinden geleni yapması, sonunda çileden çıkmanıza ve size yaşattıklarına öfkeyle cevap vermenize sebep olabilir. Bekar Akrep’ler, cinsel istekleriniz son derece yoğun. Tutku ve heyecanın yoğun olduğu beraberlikler yaşayabilirsiniz.

Yay Burcu Şubat 2013 Yorumu

11 Şubat 21:44’te Oğlak burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi sizleri iş ve özel yaşamınızda adeta aydınlatacak, birçok insanın ilgi odağı olmanızı sağlayacaktır. Adeta yaşadığınız zorluklardan sonra yeniden doğduğunuzu hissedeceksiniz. Bu enerjileri doğru kullanın, hedeflerinizi yüksek tutun, çalışmaktan korkmayın, her fırsat bir yenisini daha getirecektir sizlere. 27 Şubat’ta gerçekleşecek Dolunay ile dua, meditasyon, kişisel gelişim gibi konulara yönelebilir, bu alanlarda hem kendinize hem de başkalarına faydalı olabilirsiniz.

Oğlak Burcu Şubat 2013 Yorumu

Sözlerinizi kontrol altına alın. Kurşundan ağır kelimelerle yürekleri yıkabilir ve size tüm kalbi ile bağlı eş ya da sevgilinizi bu yüzden kaybedebilirsiniz. Kırılan bir ekmek nasıl eski haline gelmezse ilişkinizde yaşanan onca acı ve kırgınlık da eskisi gibi olmayacaktır. Bunun bilinci içinde hareket edip etmeme tercihine sahipsiniz. Ayın 2. yarısı iş hayatınızda önemli gelişmeler söz konusu. Yeni bir yerde başlangıç yapabilir, taşınabilir, yeni bir mülk edinebilirsiniz. 27 Şubat’ta Aslan burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile iç dünyanıza yönelecek, kendinize adilce yaklaşıp kişisel gelişiminiz yönünde çaba harcayıp karşılığını da fazlası ile alacaksınız.

KOva Burcu Şubat 2013 Yorumu

Az konuşup çok dinleyecek ve kararlarınızı uygulayacağınız zamanı belirleyeceksiniz. Geçmişte kalan, size maddi manevi zararı dokunan sevgilinizle ilgili haberler alabilir, size yaşattıklarının aynısı yaşadığını öğrenince şaşırabilir ve ilahi adaletin hiçbir zaman haksızlığı adil görmediğini deneyimlemenin şaşkınlığını yaşayabilirsiniz.

Balık Burcu Şubat 2013 Yorumu

Bu dönemde yeteneklerinizi ortaya koymalı, engellerin sizi başarıya giden yoldan çevirmesine izin vermeden hareket etmelisiniz. Yaşamı, sorumluluklarınızı, isteklerinizi ciddiye alın ve ciddiyetle hareket edin. 11 Şubat 21:44’te Oğlak burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi sizleri rahatlatacak.
 
Üst