2011 Model Vakko Eşarpları

  • Konbuyu başlatan Nursena
  • Başlangıç tarihi
Nursena

Nursena

Admin
Vakko kalitesinde eşarp, baş örtüsü modelleri her zaman ilgi cekmiştir.
Vakko eşarplarından oluşan 4 farklı modeli sizler için derledik madameli sakinleri. Son yııllarda şaşırtıcı bir şıklıkla kendisini geliştiren eşarplar artık amaçlarından çıkarak kuralı olsun olmasın bir aksesuar olarak bütün bayanların stili tamamlayıcı çok önemli bir parça haline geldi.

Dolabınızdaki bütün kıyafetleri bu k...urtarıcı eşya olan eşarpla kombinlemek geçiyor içinizde. Kadınların ilgisini cezbetmek adına tasarladıkları model ve renklerle vazgeçilmez olmayı başaran eşarp denilince ilk akla gelen marka Vakko 2011 için de yine harika bir koleksiyon geliştirdi. Bu konuda başarısını ispatlamış bir marka olarak durdurak bilmeden kendisine her sezon daha fazla şey katan Vakko eşarplarına önümüzdeki yıl içinde bolca yer ayırmayı unutmayın.

2011 Vakko eşarpları ile tarzınıza uygun bir eşarp beğenmek yerine bu eşarp kolleksiyonuna uygun bir tarz peşine düşeceksiniz. 2011 de Vakko eşarp modellerinde daha çok taban tonları ön planda tutularak desenler silik yada az kullanılmış. Renk olarak mor, pembe, kahve ve grinin ağırlıkta olduğu kolleksiyonda kiremit tonları ile bezenmiş ve geometrik şekillerin hakim olduğu diğer bir kategoride mevcut.

En sadesinden gösterişlisine kadar her zevke hitap edebilecek ama her birinde ayrı ve kuvvetli bir iddianın bulunduğu 2011 eşarp modelleri ile Vakko yeni sezonda da moda denilince ilk akla gelen olacak. 2011 Vakko eşarp modelleri ile dikkatli olmanız gerekebilir çünkü bu eşarplar size giyinmeyi unutturabilir.

 

Ekli dosyalar

I$ık

I$ık

Gümüş Ufağı
Vakkonun eşarplarıda elbisileride çok güzel ancak herkez vakkodan giyinemiyor. Fiyatları çok fazla. Tabi bu eleştiriyi yaparken insafsız olmamak gerekiyor çünkü ürünleri aşırı kaliteli.
 
I

irem

Yeni Üye
Vakko kusursuz ürünler sunuyor o yüzdende bir çok kişi tarafından tercih ediliyor.
 
Üst