2009 un en şanslı ve en şanssız burçları

  • Konbuyu başlatan yosun
  • Başlangıç tarihi
yosun

yosun

Süper Yönetici
Şimdi geldik bu yılki burçların biz meleklere ne getireceğine arkadaşlarım. Bakalım bu yılın en şanslı ve en şanssız burçları hangileriymiş…

KOVALAR ÖNE ÇIKACAK
Jüpiter, Kova burcuna geçeceği için Kova’lar yırttı. Kendilerini geliştirecekler. Akılları ve mantıklarıyla öne çıkacaklar. Bu yıl boyunca önlerine güzel fırsatlar çıkacak.
BALIKLAR SEFİL OLDULAR
2009’da en zorlanan burçlar Balıklar, Başaklar, Yaylar ve İkizler olacak. Stres içindeler. Hele Balıklar; 2007 Eylül ayından beri sefil oldular. Başları fena halde dertteydi. Hep şamar yediler. 2009’da da çok parlak görünmüyor durumları. Gelecek Kasım’dan sonra bir nebze toparlayacaklar.
BAŞAKLAR PARLAK DEĞİL
Daha iyi şeyler söylemek isterdim ama 2009’da mükemmeliyetçi Başaklar da pek parlak durumda değiller. Satürn iki senedir Başak burcundaydı. Salladı onları. 2009’un 29 Ekim’in Terazi’ye geçecek, biraz toparlayacaklar.
TERAZİLERİN YÖNÜ YOK
İki yıldır yönsüzler. Ama 2009’un Ekim ve Kasım aylarından sonra bir düzene girecekler. Tamamen farklı bir tempo başlayacak. Hayatlarına, ilişkilerine, evliliklerine, ortaklıklarına bakışları değişecek. Her şeyi ciddi şekilde gözden geçirecekler. Aşkta şanslılar, onu söyleyeyim.
KOÇLAR HIRSLANACAKLAR
Kariyerlerinde önemli gelişmeler olacak. Bir ölçüde üstlerinden baskı görebilecekler ama çok hırslı ve motive olacaklar. Grup çalışmalarında başarılı olabilirler. Ama 2010’da Uranüs Koç burcuna geçiyor. Ha, o zaman ayrı bir rota başlıyor; hayatlarında köklü bir değişiklik olacak, yeni rota çizecekler, benden söylemesi.
BOĞALAR SAĞLAM İLERLİYOR
Boğalara gelince, kariyer açısından iyi şeyler olacak. Ama ekstrem değişiklikler değil. Kariyerlerinde bir tanınma olabilir. Yavaş yavaş toplum önüne çıkabilirler, yavaş ama sağlam adımlarla ilerliyorlar.
İKİZLER 2 YILDIR PERİŞANDI
İyi haber, bir süre daha zorlanacaklar ama 2009’un sonundan itibaren rahat edecekler. 2010’de tamamdır İkizler. Son 7 yıldır parlak değillerdi; son iki yıldır perişan oldular. Ama toparlıyorlar. Ekimden sonra streslerini atacaklar.
YENGEÇLER TRAVMAYA AÇIK
Yengeçlere gelince, onlar da irite olmuş durumdalar. Özellikle Plüton Oğlak’a girince. Eskiden az gelirlerdi, şu anda bütün danışanlarım neredeyse Oğlak ve Yengeç. İkili ilişkilerinde bir süredir sürekli yumruk yiyorlardı. Olgunlaşmaları ve sertleşmeleri gerekiyor. Travmatik durumlara açıklar. Ortaklaşa konulara dikkat etmeliler.
ASLANLAR İYİ DURUMDA
Evlilik, aşk açısından iyi durumdalar. 2005 - 2007 arasında çok yoruldular. Bu yıl toparlanmaya başlayacaklar. Özellikle de Ekim ayından sonra. 2010’dan sonra iyi gidecekler.
YAYLAR ROTA ÇİZMELİ
2007 sonbaharından beri iş yükü ve başarılarında zorlanma vardı. Artık yeni bir çizmek zorundalar. Bunu Ekimden sonra yapacaklar. 2010’dan sonra özgürleşecekler
OĞLAKLARI MÜCADELE BEKLİYOR
Plüton oğlağa girdiği için oğlaklar büyük kişisel dönüşüm sürecine girdiler. Bu hem iyi, hem kötü. Çünkü içlerindeki gücü ve iradeyi ortaya çıkarmak için mücadele etmeleri gerekecek. Yorulacaklar. 2009’dan itibaren kariyerlerindeki sorumluluk artacak. Bir dost uyarısı: Ortaklık, yatırım, finans, borç- alacak konularında önümüzdeki yıl dikkat etsinler.
AKREP, GİZLİ İLİŞKİLERE DİKKAT ET
Akrepler 2009’da şanslı değiller. Ama şanssız da değiller. Her şey biraz onların olayları nasıl toparlayacağına bağlı. 2009 Ekim ve Kasım aylarından sonra evliliklerinde, ilişkilerinde bir takım foyalar meydana çıkabilir. Gizli ilişkileri rahatsız edici olabilir. Kariyerleri dağılabilir. Dikkatli olmalılar. Kafaları karışacak gibi gözüküyor.
Ayağımızı yorganımıza göre uzatacağız
 
yosun

yosun

Süper Yönetici
KOÇLAR HIRSLANACAKLAR
Kariyerlerinde önemli gelişmeler olacak. Bir ölçüde üstlerinden baskı görebilecekler ama çok hırslı ve motive olacaklar. Grup çalışmalarında başarılı olabilirler. Ama 2010’da Uranüs Koç burcuna geçiyor. Ha, o zaman ayrı bir rota başlıyor; hayatlarında köklü bir değişiklik olacak, yeni rota çizecekler, benden söylemesi.
 
Üst