1. Bu sitede çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha detaylı bilgi.

"18. Altın Koza" Film Festivali Ne Zaman?

Konu, 'Kültürel ve Sanatsal Etkinlikler' kısmında kedi tarafından paylaşıldı.

 1. k

  kedi Yeni Üye

  18. Altın Koza Film Festivali tarihi 2011
  18. Altın Koza Film Festivalinde yarışacak filmler
  2011 Altın Koza Film Festivali ne zaman


  [​IMG]

  17-25 Eylül tarihleri arasında yapılacak olan 18. Altın Koza Film Festivalinde 14 film yarışacak.

  Adana Büyükşehir Belediyesi 18. Altın Koza Film Festivali Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması'nda, jüri önüne çıkacak filmler belli oldu. Ön Değerlendirme Kurulu'nun yaptığı çalışma sonucu; 14 film yarışmaya hak kazandı.Yarışmada 'En İyi Film' seçilecek eser, 350.000 TL'lik ödülünsahibiolacak.Adana Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, buyıl 17 – 25 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek Adana Büyükşehir Belediyesi 18. Uluslararası Altın Koza Film Festivali kapsamında yer alan'Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması'na katılacak filmlerin belli olduğunu söyledi.

  Adana Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, konuyla ilgili yaptığı açıklamada; Son yıllarda yaptığıatılımlarve sinemamıza verdiği destekle ülkemizin önemli kültür – sanat faaliyetlerinden biri olarak kabul edilen ve Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Altın Koza Film Festivali'nin bu yılki 'Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması'na, sinemamız yine büyük bir ilgi gösterdi.Tüm sinema emekçilerine ilgilerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Şimdisöz, jürinin.Yarışmamıza başvuru yapan filmlerden 14'ü, yönetmen Derviş Zaim başkanlığındaki jüri üyelerimiz tarafındandeğerlendirilecek. Sonucun neolduğunu, 24 Eylül 2011 Cumartesi akşamıyapacağımız, 'Büyük ÖdülTöreni'nde göreceğiz. Hepimiz heyecanlabekliyoruz şeklinde konuştu.  Alıntı;AltınKozaFilmFestivali.org
   
 2. G

  Güliz Yeni Üye

  Adana bu işi iyi yapıyor koza bildiginiz gibi pamuk ile alakadar pamugu icinde barındıran bir şeydir. Altın Pamuk festivalide diyebiliriz. Bu yıl Adanada bu festivale katılmak isterim.
   
Kutucuğu Tıklayın:
Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş