12 Eylül 2011 Kainat Güzellik Yarışması

N

nimesay

Yeni Üye
2011 Kainat Güzellik Yarışmasına kim katılacak
Miss Universe güzelik yarışması 2011
Kainat Güzellik Yarışması Melisa Aslı Pamuk


Her yıl düzenlenen Miss Universe güzelik yarışmasında finale iki gün kala adaylar ilk sınavını verdi. 12 Eylül'de Brezilya Sao Paulo'da düzenlenecek finaller öncesi aralarında Türk güzel Melisa Aslı Pamuk'un da bulunduğu 89 kraliçe adayı jüri karşısına çıktı. Organizatörler, yarı finale hangi adayların kaldığının, büyük final gecesi olan 12 Eylül'de duyurulacağını açıkladı. Birinci seçilen güzele tacını eski kraliçe olan Meksikalı Ximena Navarrete giydirecek.

Sizce Kainat Güzellik Yarışmasını kim kazanacak?


kaynak:alıntı
 
Murat

Murat

Yönetici
2011 2012 Dünya Kainat Güzelinin Fotoğrafları,Angolalı Lopes Kainat Güzeli Seçildi
Filipinler, Brezilya ve Ukrayna’nın finalist olduğu yarışmada Angolalı yarışmacı Leila Lopes “kainat güzeli” oldu.
Brezilya’nın Sao Paulo kentinde düzenlenen Kainat Güzeli yarışmasında kraliçelik tacını Angola güzeli Leila Lopes giydi. 25 yaşındaki Lopes, tacını geçen yılın birincisi Ximena Navarrete’nin elinden aldı. Yeni Kainat Güzeli yarışmanınardından yaptığı konuşmada “Tanrı’ya beni böyle yarattığı için minnettarım” diye konuştu. Yarışmada, ikinciliği Ukrayna güzeli Olesia Stefanko, üçüncülüğü de Brezilya’dan Priscilla Machado kazandı. Türk güzeli Melisa Aslı Pamuk ise dereceye giremedi.

Brezilya'da Güney Amerika'nın en büyük kenti Sao Paulo'da yapılan "Kainat Güzelliği" yarışmasında Angola'lı Leila Luliana da Costa Vieira Lopes birinci seçilerek "Evren tacı" giydi.88 ülkeden güzeli eleyen Portekiz asıllı Leila Lopes (25), tacını geçen yılın Kainat Güzeli Meksikalı Ximena Navarette'den (23) aldı.


 
R

rodali

Yeni Üye
lla ki esmer olanların kazandığı ünvan. bir kere de sarışın ya da kumral seçsinler bu yarışmada, ne bileyim bi orijinal ve şaşırtıcı bir sonuç olsun değil mi? ama yok, sanki gizli bir kural var esmerlerin seçilmesi gerektiğine dair.
 
Nehir

Nehir

Bölüm Yöneticisi
Bencede güzellik farklı olmalı benzer güzelliktekileri seçmekten baska birsey yapılmıyor
 
Üst