'100 yıldızlı otel'

Hatice

Hatice

Yeni Üye

Burası, lüksün sınırlarının zorlandığı yer. Arap şatafatıyla teknolojinin birleştiği yer
İşte Dubai'nin yeni gurur kaynağı Atlantis Oteli. Gecesi tam 24 bin dolar. Ama zengin meraklılar için bu fiyat devede kulak.


Birleşik Arap Emirlikleri'nde Dubai'nin yapay adası Palm Jumeirah'da, dünyanın en lüks oteli olma iddiasıyla yapılan 'Atlantis' oteli ve tatil köyü büyülüyor.Binbir Gece Masalları'ndaki Doğu şatafatını, teknolojinin son imkanlarıyla birleştiren Atlantis, dünyanın dört bir yanındaki zenginleri çekmeye başladı bileOkyanus temalı Atlantis 1539 odası, 17 hektarlık kısmi su parkı, deniz ve diğer eğlence bölümleri olmak üzere toplam 46 hektar alana yayılıyor.Dünyanın en büyük açık hava deniz canlıları yaşam alanına sahip Atlantis The Palm tatil köyündeki lagünlerde 65 bin deniz canlısı yaşıyor.


Lüksün sınırlarını zorlayan ve bu yüzden '100 yıldızlı otel' diye de anılan otelin denizaltı akvaryum manzaralı odalarında bir gece kalmanın bedeli 24 bin dolar. Ama bu rakam birçok meraklı için devede kulak sayılıyor.

Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın. Resmin Orjinal boyutları 660x420 px Ve Boyutu 51KB.Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın. Resmin Orjinal boyutları 660x420 px Ve Boyutu 54KB.


Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın. Resmin Orjinal boyutları 660x420 px Ve Boyutu 52KB.
 
Üst