Boğa burcu 8-14 Ocak 2018 aşk, iş, sağlık, para falı

Boğa burcu 8-14 Ocak 2018 aşk, iş, sağlık, para falı
  • Nehir

Boğa burcunu bu hafta neler bekliyor? Boğa burcu haftalık yorumlarında aşk, iş, para ve sağlık alanında ne diyor? Hande Kazanova 8-14 Ocak 2018 haftalık burç yorumlarına göre Boğa burcunu, Ortaklı bir işiniz varsa geleceğinize yönelik planlarınızı gözden geçirecek, yeni yıl planlamalarına, yapacağınız seyahatlere odaklanacaksınız. Geleceğinize yönelik umutlarınız yüksek olabilir.İşte Hande Kazanova’nın haftalık burç yorumlarına göre Boğa burçlarını bu hafta neler bekliyor.

”Bu haftabaşı özel hayatınızda ve ikili ilişkilerinizde hayat size güzel ve şanslı seçenekler, olasılıklar sunabilir sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Ortaklı bir işiniz varsa geleceğinize yönelik planlarınızı gözden geçirecek, yeni yıl planlamalarına, yapacağınız seyahatlere odaklanacaksınız. Geleceğinize yönelik umutlarınız yüksek olabilir.

Salı günü seyahatlerde, yabacılarla yapılacak işlerde, geleceğinizi ilgilendiren önemli konularda gücünüzü kesin ve net bir şekilde ortaya koyacaksınız. Yapacağınız işlerde sizi destekleyen insanların varlığında artışlar görülebilir. Bir yandan da çevrenizdeki, sizi daha az tanıyan  insanları yönlendirme durumunuz olabilir. Ya da düşünceleri ile onlar sizi manipüle edebilirler. Beklenmedik bir takım olaylar ilişkilerinizi zedeleyebilir. İlişkilerinizde dikkatli ve dengeli olmanız çok işinize yarayacak.

Çarşamba günü özel hayatınızda yapılması gereken işlerinizi kolay organize edeceksiniz. Hayat sizi birçok açıdan harekete geçirebilir. Amaçlarınızı yerine getirmek için istekli olabilirsiniz.

Perşembe günü itibarıyla seyahat, eğitim, hukuk, medya konularınızda konuşma ve görüşmeleriniz artmaya başlayacak. Bu alanlarda yaşayacağınız sorunlara etkili ve pratik çözümler üretebilirsiniz. Eğitim hayatınızda düzenlemeler yapabilir, seyahatleriniz varsa araştırmalarınızı hızlandırabilirsiniz. Geleceğinize yönelik adımlarınız hızlanabilir.

Bu haftanın en zorlayıcı zamanları haftasonuna denk geliyor. Seyahatteyseniz bazı beklenmedik olaylara açık olmalısınız. Yine dış ortamlarda önemli insanlarla anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Hem özel hayat ilişkilerinize, hem de çalışıyorsanız iş alanlarınıza Cumartesi- Pazar dikkat edin. Planlarınızda önemli sorumluluklar devrede olacak.”