2018 saç trendleri 12 özel saç modeli

2018 saç trendleri 12 özel saç modeli
  • Nehir
2018 saç trendlerini sizler için derledik. 2018’de ister kıvırcık ister uzun isterse kısa saçlı olsun her kadın için uygun bir saç modeli var.

BIRAKIN UÇUŞSUNLAR

Sanki taranmamış gibi bukleler bu yılın modası. Hafif dalgalı ve bukleli saçları olanlar bu yıl şanslı. Bırakın özgürce salınsınlar.

BUKLELERİ RAHAT BIRAKIN

2018 bukleli saçların yılı olacak. Düzleştiricileri boşverin ve saçını doğal haliyle bırakın. 

KİRLİ SARIŞIN

Selena Gomez’dan Lily Collins’e kadar, kirli sarışın yeni yılın en trend saç stili olacak.  Eğilimi artırmak için kökleri karanlık ve uçları ise sıcak altın sarısı tutun.

HACİM HER ŞEYDİR!

Büyük, canlı, şişmiş saçlar geri dönüyor.  Artık, ciddiye alınan sağlıklı görünen saf, parlak, göz alıcı saçlar geri döndü.

BİR EŞARBA NE DERSİN

Biraz büyükanne işi gibi görünebilir ama şık, serüvenci, serin eşarplar geri döndü. Moda haftalarının en çok konuşulan detayı bu eşarplar oldu. 

BIRAK BİRAZ DA ISLAK KALSIN

Islak görünümlü saçlar yeni bir şey olmayabilir, ancak bilmeniz gereken 2018 yılında onları daha sık göreceğimiz.

90’LARA GERİ DÖNÜYORUZ

Birisi 90’lar mı dedi? Gevşek at kuyrukları geri dönüyor. Ancak retro bir tarzdan ziyade modern bir görünüm elde etmek için saç şekillendiricileri kullanmayı unutmayın.

OKUL ÖRGÜSÜNÜN DÖNÜŞÜ

Liseli kız örgüleri yeniden trend oluyor desek kaç kişi sevinir? Okul yıllarınızı hatırlayın ayna karşısında bir kaç dakikada hazır olmanın keyfini sürün. 

MUTLAKA BİR SAÇ BANDI ALIN

Saçınıza ne yapacağını bilmeyenlerdenseniz bu yıl mutlaka bir saç bandı satın almanızı öneririz. Paris’ten New York’a tüm moda haftalarında kullanılan saç bantları tam bir son dakika kurtarıcısı olablir.

GRİLER DAHA PARLAK

2017’nin tartışmasız en trend saç stili griler oldu. Ancak bu yıl geçen yıldan farklı olarak griler daha parlak ve metalik. Mat giriler tarih oluyor. 

BOBLAR HER YERDE OLACAK

Üzgünüz ama bu yıl da bob saçlar her yerde olacak. Siz de bu saçlardan sıkılmış olabilirsiniz ama bu saçları da sıradanlıktan kurtarmanın yolları var. Küçük katlarla sıradanlıktan kaçının. 

ŞEKER KIZLAR BURAYA

Küçük tokaları bu yıl her yerde görebilirsiniz. Özellikle de kısa saçlara tutturulmuş şeker tadında tokaları.