Samsung’un İlk Katlanabilir Telefonu

Samsung'un İlk Katlanabilir Telefonu

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un katlanabilir bir akıllı telefon üzerinde çalıştığı söylentileri internette dolaşıyor.

Resmi duyuru yapılmadan önce, katlanabilir akıllı telefonların popülaritesi giderek artmaya başlamış gibi görünüyor. Geçenlerde internette Samsung’un katlanabilir akıllı telefon üreteceği hakkında birkaç söylenti bulunuyordu.

Söylentiler ile ilgili son haberler, Samsung’un ilk katlanabilir cihazının 2017 yılının dördüncü çeyreğinde üretim sürecine girebileceğini gösteriyor. Ancak Samsung tarafından konuyla ilgili herhangi bir doğrulama veya açıklama gelmedi.

Bununla birlikte, raporlar Samsung’un başlangıçta katlanabilir telefonun küçük bir üretimine başlayabileceğini ve başarısına bağlı olarak tedarik zincirinin sürecini genişletip genişletmemeye karar verebileceği öne sürülüyor. Ek olarak, raporlar katlanabilir telefonun seri üretiminin 2018 yılının ikinci yarısına kadar başlayamayacağını da ortaya koyuyor.

Samsung, telefonun resmi duyurusundan önce geri bildirim almak için 26 Şubat’ta yaptığı MWC 2017 basın toplantısında cihazları duyurabilir.

Şimdilik, Samsung’un, katlanabilir akıllı telefonu ilk üretebilecek şirket olmasına şahit olmak gerçekten heyecanlı olacak ve şirketin, tüm akıllı telefon piyasasını tamamen değiştirebileceği düşünülüyor.

Kaynak: gizbot.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. İlkay Bugüş dedi ki:

  gelsinde bizde alalım katlananından

 2. Nehir Akın dedi ki:

  en çok türkiyede satılır

 3. Ayça Şenses dedi ki:

  Samsung’un İlk Katlanabilir Telefonu ile ilgili süper bir yazı olmuş

 4. Kübra Öncü dedi ki:

  süpersiniz mükkemmel bir teknoloji.

 5. Göksu Taşkın dedi ki:

  Samsung’un İlk Katlanabilir Telefonu