Ne Yersem Zayıflarım ?

161 12
Ne Yersem Zayıflarım ? Öne Çıkan

Zayıflamak, kilo almaktan çok daha zordur. Yoğun iş hayatında kişilerin sağlıklı beslenme konusunda zorluk çektikleri bir gerçek fakat alacakları bir kaç kararla zayıflayıp daha sağlıklı bir hayata kavuşabilirler.

Peki ne yersek hem sağlıklı oluruz hemde zayıflarız ?

Zayıflarken elden ayaktan düşmemek için özellikle günlük kalori ihtiyacınızı karşılamaya özen gösterin. Bu duruma dikkat etmezseniz metabolizmanız zayıflar ve hasta olabilirsiniz. Kilolara neden olan şey vücutta biriken yağlardır. Bu yüzden zayıflamak için yenilmesi gerekenler yağ yakıcı özelliği olan besinler olmalıdır. Yağ yakıcı özelliği olan besinler nelermiş gelin göz atalım.

Nar: Nar en etkili yağ yakıcı özelliği olan besindir. Gün içerisinde en az 1 adet nar tüketerek kısa süre içerisinde zayıflamanız mümkün. Eğer nar temin etmekte zorluk çekiyorsanız nar suyu içmenizde yağ yakımı için etkili olacaktır.

Kiraz: Yaz aylarındaysanız taze olarak kiraz tüketin. Kirazın yağ yakıcı özelliğini kendimde denediğim için bu ürünün çok etkili olduğunu belirtmek isterim.

Elma: Bağırsakları açıcı özelliği olduğundan tuvaletinizi düzenli şekilde yapmanızı sağlar. Buda kısa sürede kilo vermenize yardımcı olur.

Salatalık: Salatalığın en önemli özelliği tokluk hissi vermesidir. Salata içerisindeki lifler kısa süre içerisinde acıkmanızı engeller ve yemek yeme isteğinizi ortadan kaldırır.

Total 1 Votes
0

Yazımız hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz...

+ = Verify Human or Spambot ?

About The Author

12 Yorum on "Ne Yersem Zayıflarım ?"

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>