Mıknatıslı Defter Nedir ?

Haberi okuduğumda çok ilgimi çekti ve paylaşmak istedim. Not alma hastalığı olan bir çok arkadaşımın ilgisini çekecek olan ilginç bir buluş. Not aldığınız işlerin ciddiyetine göre notlarınızın hangi sayfada olduğunu bilmeniz gerekebilir. Not defterinize zarar vermezsiniz yani herhangi bir sayfa yırtmazsınız. Peki ya istediğiniz gibi yer değiştirebilseydiniz. Yada bazı sayfalar kareli bazı sayfalarda çizgili yada düz olabilseydi nasıl olurdu.

İşte bu güzel defterin adına ‘Rekonect‘ demişler. Şimdilik fikri bulmuşlar bir kaçtanede örnekleri var ellerinde ama kısa sürede piyasaya sürecekler. Defterin oluşturulma prensibi mıknatıslara dayanıyor. İstediğiniz sayfayı defterin ortasından ayırıp istediğiniz yere gene defterin ortasına doğru yerleştiriyorsunuz. İlk aşamada 60 ve 120 sayfalık nor defterleri olacak ama ilerde bu sayı yükselecek.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Mıknatıslı Defter Nedir ? için yorumda bulun

    Mıknatıslı Defter Nedir ? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Mıknatıslı Defter Nedir ? için ilk yorumu yapabilirsin.