Yazar : Murat çevrimdışı

Sponsorlu Bağlantılar

Beni Böyle Sev Dizisi Oyuncularının İsimleri

TRT 1 ekranların da yayınlanan Beni Böyle Sev dizisinin oyuncu kadrosunda bir birinden ünlü ve sevilen oyuncular yer almakta.

Sevilerek izlenen kaliteli yapımlardan olan bir aşk hikayesinin anlatıldığı dizinin oyuncu kadrosundaki isimler şunlar..

Alper Saldıran, Zeynep Çamcı , Mert Turak
    Burcu Altın - Lale Mansur - Didem İnselel
    Burcu Biricik - Meral Asiltürk

Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi -beni-b-yle-sev-dizi-oyuncular-.jpg   -beni-b-yle-sev-oyuncu-kadrosu.jpg   -beni-b-yle-sev-oyuncular-.jpg  
    PAYLAŞ

Yazar : sedacım çevrimdışı

Burcu Biricik çok iyi performans sergiliyor TRT nin bu güzel dizisinde ilerisi için ümit vaad edenlerden.

• Bu konuyu beğendiniz mi?

Güncel Beğeni

Değerlendirme: Toplam 2 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 4.50 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin güneyinde kalan Deniz hangisidir?

Resim Yükle

beni böyle sev oyuncuları isimleri beni böyle sev oyuncuları beni böyle sev beni boyle sev oyunculari zeynep camci ve alper saldiran beni böyle sev dizisi oyuncu kadrosu alper zeynep burcu beni böyle sev oyunculari beni boyle sev oyuncularinin dizideki isimleri meral asiltürk beni boyle sev dizi oyunculari ismi beni böyle sev oyuncu kadrosu isimleri beni böyle sev dizi deki oyuncuların isimleri beni böyle sev oyuncuların dizi isimleri beni böyle sev dizisindeki oyuncu isimleri dizideki isimleri

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz