1. #1

  Yazar : Murat çevrimdışı

  Sponsorlu Bağlantılar

  Aşk Hikayesi Dizisi Hangi Kanalda?

  Aşkın adı değişiyor, Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya seyiricileri ekranlara kilitleyecek, Yaz sezonunu dizi çekimlerinde geçirecek ekip, bu dizinin kalıcı olur mu olmaz mı endişelerini sağlam oyuncu kadrosu ile gideren dizi sevilecek gibi.

  Orjinal ismi "O.C" olan dizinin yerli versiyonu izleyiciler "Aşk Hikayesi" olarak karşılayacak. Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya baş rollerini paylaşacak bu dizinin diğer oyuncuları için açıklama henüz yapılmadı.
  Aşk Hikayesi Dizisi Hangi Kanalda?
  Gençler tarafından merakla beklenen dizinin hangi kanalda yayınlanacağına gelince, çekimlerine önümüzdeki haftalarda başlanacak olan Çağatay Ulusoy'un yeni dizisi "Aşk Hikayesi" Eylül ayında Star Tv ekranlarında olacak.

  Şayet orjinaline yakın bir dizi olursa gerçekten ses getirecek ve beğenilecek bir dizi olur Aşk Hikayesi dizisi.

  Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi -k-hikayesi-dizisi.jpg  
  PAYLAŞ

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  Aşk Hikayesi Dizisi Hangi Kanalda?


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin kuzeyinde kalan Deniz hangisidir?

Resim Yükle

 Aşk Hikayesi Dizisi Hangi Kanalda?

Çağatay ulusoyun yeni dizisi hangi kanalda,aşk dizisi hangi kanalda başlıyor aşk hikayesi dizisi hangi kanalda aşk hikayesi dizisi ask dizi eski hikaye dizisi oyuncuları

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz