1. #1

  Yazar : Nursena çevrimdışı

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yeni Sezon Yer Gök Aşk Ne Zaman Başlayacak?

  Yeni Bölümleriyle Yer Gök Aşk ne zaman başlayacak
  Yer Gök Aşk dizisi yeni bölümleri ne zaman başlıyor
  Yer Gök Aşk dizisi yeni yayın dönemi ne zaman başlıyor

  Çekimleri Kapadokya'da gerçekleştirilen Yer Gök Aşk dizisinin yeni bölümleri 15 Ağustos Pazartesigününden itibaren ekranlarda olacak.

  PAYLAŞ

 2. #2

  Yazar : Murat çevrimdışı

  Dizi çok erken yayına giriyor demekki Ramazana denk gelecek olması dizinin yeni sezon ilk 3 4 bölümünde reyting sıkıntısı olacaktır.


 3. #3

  Yazar : avrupali çevrimdışı

  1-2 hafta arayla izledigim bir dizi, guzel bir dizi, pazartesi gunu sezon acilisini kacirmayalim hep beraber Yeni Sezon Yer Gök Aşk Ne Zaman Başlayacak?


 4. #4

  Yazar : irem çevrimdışı

  Yer Gök Aşk güzel bir dizi denk geldikçe bakıyorummmm


 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  Yeni Sezon Yer Gök Aşk Ne Zaman Başlayacak?


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin güneyinde kalan Deniz hangisidir?

Resim Yükle

 Yeni Sezon Yer Gök Aşk Ne Zaman Başlayacak?

yer gök aşk yeni sezon ne zaman başlayacak yer gök aşk ne zaman başladı yer gök aşk ne zaman başlıyor yer gök aşk ne zaman başlayacak yer gök aşk nezaman başlıyor yer gok ask yeni sezon ne zaman yer gök aşk ne zaman yayına başladı

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz