1. #1

  Yazar : Nehir çevrimdışı

  Sponsorlu Bağlantılar

  Umutsuz Ev Kadınları Oyuncuları Listesi

  Umutsuz ev kadınları dizi oyuncuları kimler
  Umutsuz ev kadınları oyuncuları isimleri
  Umutsuz Ev Kadınları dizisinin oyuncu listesi
  Umutsuz Ev Kadınları Oyuncularının Resimleri

  Dünyaca ünlü Desperate Housewives'in Türk versiyonu olan Umutsuz Ev Kadınları dizisi 11 Eylül Pazar günü ekrana merhaba diyecek. Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan dizide Songül Öden, Binnur Yıldırımlar ve Ceyda Düvenci gibi başarılı oyuncuların yer alıyor.
  Dizinin tam kadrosu çok yakında forumdaş ayrıcalığı ile sizlerle olacak.
  'Gümüş' dizisiyle Ortadoğu'da da tanınan Öden, 'Umutsuz Ev Kadınları'nda Teri Hatcher'ın canlandırdığı Suzan Mayer rolünü canlandıracak. Karakterin Türkçe adı da Suzan olacak.

  PAYLAŞ

 2. #2

  Yazar : Murat çevrimdışı

  Umutsuz Ev Kadınları Oyuncuları Belli Oldu!Umutsuz Ev Kadınları ne zamana başlıyor?Umutsuz Ev Kadınları oyuncu listesi Dünyaca ünlü Desperate Housewives’in Türk versiyonu olan Umutsuz Ev Kadınları dizisi 11 Eylül Pazar günü ekrana merhaba diyecek.
  Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan dizide Bennu Yıldırımlar, Songül Öden, Evrim Solmaz, Ceyda Düvenci ve Özge Özder Umutsuz Ev Kadınlarını canlandıracak isimler olacak.


  Başarlı oyuncuların yer aldığı dizinin reytingleri bakalım nasıl olacak.Ne kadar da olsa denenmiş dünyaca ünlü bir dizinin versiyonu ama yine bu dizinin tutacağı anlamına gelmiyor.


  Umutsuz Ev Kadınları oyuncuları tanıtım amaçlı hep beraber mor kıyafetleriyle resim çektirdiler.Resim de bence çok görünüyorlar.


 3. #3

  Yazar : irem çevrimdışı

  Umutsuz ev kadınlarının başlayacağı günü iple çekiyorum Umutsuz Ev Kadınları Oyuncuları Listesi


 4. #4

  Yazar : rodali çevrimdışı

  fragmanlardan belli olan tutmayacak tespitini geçiyorum ve eva longoria'nın rolünü oynaması için neden bu kadar çirkin biri seçilmiş


 5. #5

  Yazar : Misafir

  bence de gabriel rolü için uygun olmayan bir oyuncu seçilmiş....yerine haticeye teklif gotürülmeliydi ...


 6. #6

  Yazar : Ruhsar çevrimdışı

  Umutsuz ev kadınlarını izledim çoğu zaman güldürdüler beni ama böyle yaşantılara sahip ne yazık ki bir çok kadın var

  Her Ruhu Saran Bir Sar vardır :)

 7. #7

  Yazar : inci

  umutsuz ev kadınları

  bence umutsuz ev kadınların da en iyi oyuncu elif. çünkü elif bu filmde bence hem çocuklara nasıl bakılacağını hemde kadınlara evlerinin ne kadar temiz olacağını öğretiyor...


 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  Umutsuz Ev Kadınları Oyuncuları Listesi


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin kuzeyinde kalan Deniz hangisidir?

Resim Yükle

 Umutsuz Ev Kadınları Oyuncuları Listesi

umutsuz ev kadınları oyuncuları gerçek isimleri umutsuz ev kadınları melek gerçek adı umutsuz ev kadınları oyuncularının gerçek isimleri umutsuz ev kadınları suzanın gerçek adı umutsuz ev kadınları oyuncuları ve gerçek isimleri umutsuz ev kadınları tam kadro oyuncuları umutsuz ev kadınlarındaki oyuncuların gerçek isimleri umutsuz ev kadınları oyuncuları gerçek adları umutsuz ev kadınları oyuncuları suzan gerçek ismi umutsuz ev kadinlari suzan gercek adi umutsuz ev kadinlari melek gercek adi umutsuz ev kadınları suzan gerçek adı suzanin gercek adi umutsuz ev umutsuz ev kadınları dizisindeki suzanın gerçek adı umutsuz ev kadinlari suzanin gercek adi

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz