1. #1

  Yazar : I$ık çevrimdışı

  Sponsorlu Bağlantılar

  Buğday çimi Nasıl yapılır

  Son zamanların popüler içeceginden yani Bugday ciminden bahsedecegim Buğday çimi Nasıl yapılır
  Buğday çimi Nasıl yapılır
  İnsan sağlığı ve genç kalmak için bulunmaz bir ilaçtır.Yorgunluğa,yaşlılara,halsizlere,kalp ve damar hastası olanlara en iyi ilaçtır.Yılda en az iki defa onar gün buğday çimi yapın ve yiyin.

  100 gramında;

  -Kemik gelişimini sağlayan 250 mg Flour,1100 mg fosfor,450 mg magnezyum,300 mg kükürt,400 mg potasyum,6 mg çinko,8 mg demir,1 mg bakır,10 mg kobalt,10 mg mangan ve yeter miktarda silisyum gibi mineraller bulunur.

  -Çok miktarda B1,B2,B3,B6,12 vitaminleri ile A vitamini ve az miktarda C vitamini bulunur.

  Buğday Çiminin Hazırlanışı ;
  Buğdayı yıkayın,bir kapa koyup üzerleri örtülünceye adar su ilave edini.Taneler su altında kalsın ve suyu emsin.Su azaldıkça,üstlerini öretecek kadar su ilave ediniz.

  48 saat sonra süzün ve taneleri derin olmayan bir kaba yayınız.Tanelerin yarısı açıkta kalacak şekilde su ilave ediniz.Bir iki gün sonra çimlenirler.
  Bu sarımtırak,yeşilimsi çimleri koparıp sütle iyice karıştırarak içebilirsiniz.

  Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi -k8jcaohioafm.jpg  
  PAYLAŞ
  [SIGPIC][/SIGPIC]
  [FONT=Book Antiqua][COLOR=Olive][B] Cisminin küçüklüğüne bakıpta günahlarını küçük zannetme.[/B][/COLOR][/FONT]

 2. #2

  Yazar : Nehir çevrimdışı

  Buğday çimi nasıl yapılır sayende öğrendim ışıkçığım artık üretime geçme vakti geliyorBuğday çimi Nasıl yapılır hadi buğday çimi ekelim

  Kimi sevsem sensin,hayret sevgi hepsini nasıl değiştiriyor.Gözleri maviyken yaprak yeşili,senin sesinle konuşuyor,elbet yarım bakışları o kadar tehlikeli senin sigaranı senin gibi içiyor...


  LÜTFEN EMEĞE SAYGI.

 3. #3

  Yazar : Nursena çevrimdışı

  buğday çimi nasıl üretilir sorusuna cevap arayanlar için güzel bilgi kaynağı. Zaten ben buğday ekmeği yemekten büyük keyif alanlardanım.


 4. #4

  Yazar : nesli çevrimdışı

  Buğday çimini ilk defa duydum iyiymiş.


 5. #5

  Yazar : Abdullah çevrimdışı

  Buğdayı yıkayın,bir kapa koyup üzerleri örtülünceye kadar su ilave edin.taneler su altında kalsın ve suyu emsin.Su azaldıkça,üstlerini öretecek kadar su ilave ediniz ve buğday çiminin faydalarını göreceksiniz mutlaka..


 6. #6

  Yazar : Şaban çevrimdışı

  valla bende ilk defa duydum


 7. #7

  Yazar : Murat şimdi çevrimiçi

  AVM içerisinde 100 gram buğday çimi alabilir miyim reyonları açılsın.


 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  Buğday çimi Nasıl yapılır


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin Başkenti Neresidir ?

Resim Yükle

 Buğday çimi Nasıl yapılır

buğday cimi nasıl yapılır buğday çimlendirme bugday cimi nasil yapilir buğday çimlendirme nasıl yapılır buğday çimi nasıl yapılır 2010 buğday çimi yapılışı buğday cimi nasıl yetiştirilir buğday çimi nasıl üretilir buğday çimi nasıl yapılır video buğday çimi gül kaynak buğday çimi nasıl yapılır buğday çimi tarifi buğday çimi nasil yapilir bugday cimlendirme buğday çimi evde nasıl yapılır

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz