Yazar : Goksel çevrimdışı

Sponsorlu Bağlantılar

Orkide Çiçeği Nasıl Çoğaltılır ?

Orkide Nasıl ÜRETİLİR ? , Orkideleri Evde Nasıl Çoğaltabiliriz? ,
    Orkide Nasıl Bakılır ? , Orkide Bakımı Nasıl Olur ? ,
    ORKİDE Nasıl Çoğaltılır ?

Orkide ÜRETİM İşleri

Orkideleri evde nasıl çoğaltabiliriz?
    Orkide cinsine göre ve amaca göre üretim çoğaltım yolları değişir. Ticari üretim artık doku kültürü ile yapılıyor. Böylece binlercesi birden seri üretiliyor. İlk aşamalar çok zor ve laboratuvar ortamında mümkün.

Tohumla üretmeye gelince mümkün ama çok zor bir iş. Bu yol zaten yalnızca melezleme yoluyla yeni orkide cinsleri elde etmek için kullanılır. Gerçekten çok zor ve zahmetli bir iş ve en iyi başarı yine laboratuar ortamında elde edilir.

PAYLAŞ

• Bu konuyu beğendiniz mi?

Güncel Beğeni

Değerlendirme: Toplam 9 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 2.33 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

İstanbul Ne Zaman Fethedilmiştir ?

Resim Yükle

orkide nasıl çoğaltılır orkide çoğaltma orkide çiçeği nasıl çoğaltılır orkide nasil cogaltilir orkidenin çoğaltılması orkide bakımı orkide evde nasıl çoğaltılır orkide çoğaltılması video orkide nasıl çoğalır orkideyi nasıl çoğaltabilirim orkide çoğaltma video evde orkide nasıl çoğaltılır orkide çoğaltılması orkide çiçeği nasıl çoğalır orkide çoğaltma videoları

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz