1. #1

  Yazar : m_uyar çevrimdışı

  Sponsorlu Bağlantılar

  Bergen Ne Zaman Öldü?  Ünlü Arabesk sanatcısı Bergen ne zaman kim tarafından öldürüldü, Bergenin hayatı hakkında bilgiler eklermisiniz. Bergen kimdi?

  PAYLAŞ

 2. #2

  Yazar : Murat çevrimdışı

  1961 Ankara doğumlu,17 yaşındayken yaşadığı mutsuz bir gönül ilşkisi yüzünden P.T.T deki işini bıraktı.Aynı yıl Ankara''da ki Feyman gece klübünde şarkıcılığa başladı,bunun ardından Mersin,Adana ve İzmirde ki bir çok gazino,bar ve pavyonlarda şarkıcılığa devam etti.

  Adana''da şarkı söylediği pavyona düzenlenen bir polis baskını sırasında Halis Serbest ile tanıştı ve evlendi. Kıskançlık nöbetleriyle ve şiddet uygulamalarıyla evliliklerini tahammül edilemez hale getiren eşi 1986 yılında İzmir de ki bir gece klübünde sahnede şarkı söylediği sırada Bergen''in yüzüne kezzap attı.Tek gözünü ve yüzünün bir kısmını yitiren Bergen bu sefer ''acıların kadını'' lakabıyla oldukça tanınmış bir arabesk müzik şarkıcısı oldu.


  Bir filmin baş rolünde oynayan (Acıların kadını-1986) ve 11 tane albüm dolduran Bergen uzun bir süre popülerliğini ve başarısını korudu.

  Ancak eski eşi Halis Serbest yakasını hiç bir zaman bırakmadı ve 15 Ağustos 1989''da bitip tükenmeyen tehditlerin ardından 28 yaşınadaki şarkıcıyı Kayseri''de ki bir gece programından sonra arabasıyla kaçırıp Mersin''e doğru ***ürürken Toros Dağlarında yol kenarındaki bir restoranda tabancasıyla vurarak öldürdü.

  1994 yılında hayatı baş rollerini Bennu Gerede ve Kadir İnanır''ın paylaştığı ''Aşk ölümden soğuktur'' adlı filme konu oldu.

  Bergen Ne Zaman Öldü?

  Bergen Ne Zaman Öldü?
  Bergen Ne Zaman Öldü?Bergen Ne Zaman Öldü?


 3. #3

  Yazar : Nehir çevrimdışı

  Bergen çok güçlü bir sese sahipti zamansız gitti

  Kimi sevsem sensin,hayret sevgi hepsini nasıl değiştiriyor.Gözleri maviyken yaprak yeşili,senin sesinle konuşuyor,elbet yarım bakışları o kadar tehlikeli senin sigaranı senin gibi içiyor...


  LÜTFEN EMEĞE SAYGI.

 4. #4

  Yazar : Misafir

  neden öldürüldü...


 5. #5

  Yazar : Misafir

  cok üzüldüm


 6. #6

  Yazar : Misafir

  Mekani cennet olsun ve nur İÇİnde yatsin (bergen) belgİn sarilmiŞer Şunu unutmayalim kİ her canli bİr gÜn muhakkak ÖlÜmÜn tadini alacaktir....Bergen Ne Zaman Öldü? 7. #7

  Yazar : Şaban çevrimdışı

  norveç'in adana'sı.


 8. #8

  Yazar : Misafir

  bergen

  onu vuran mahluk ne yapıyor şimdi mutlumudur acaba


 9. #9

  Yazar : DYGDUYGU

  Bergen mersİnlİdİr

  Bergen mersİn doĞumludur ve aİlesİ halen mersİnde yaŞamaktadir.


 10. #10

  Yazar : ilker

  emır Allahın!

  bergeni öldüren kocası olacak böyle kıskançlıkmı olur ya


 • Bu konuyu beğendiniz mi?

  Bergen Ne Zaman Öldü?

  Güncel Beğeni


  Değerlendirme: Toplam 17 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 4.00 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

İstanbul Ne Zaman Fethedilmiştir ?

Resim Yükle

 Bergen Ne Zaman Öldü?

bergen nasıl öldü bergen hayatı bergenin ölümü bergen neden öldü bergenin hayatı bergen öldü bergen kaç yılında öldü bergenin hayatı ve ölümü bergen kim öldürdü bergen kimdir bergeni kim öldürdü bergen hayatı ve ölümü bergen ölümü bergen bergen ne zaman nasıl öldü

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz