1. #1

  Yazar : yunus çevrimdışı

  Sponsorlu Bağlantılar

  Mamak Gülveren Toki Projesi Teslim Tarihi  Tokinin yapmış olduğu 424 konut uygulamasından yerim var, Nisan 2011 de teslim edilecekti, aradan 5 ay geçmesine rağmen hala teslim edilmedi evlerimiz. İnşaat şantiyesinin önünde blokları Kaldırımoğlu inşaat firması yapıyor sorun bu firmadamı yoksa tokimedemi yoksa Mamak belediyesindemi yetkililerden açıklama bekliyorum. Bir iki gece bekcisinden başka kendimize muhatap bulamıyoruz. Hep 135.000 tl para verecegiz hem evlerimize zamanında çok geç taşınacağız ki; taşınmadıkta kira veriyorum bir taraftan Yatık Musluk Caddesi bana gerçekten yatık oldu artık bu caddede yatar kalkar oldum. Bunun sorumlusu kimse öğrenmek istiyorum. Paramızla rezil olduk.

  PAYLAŞ

 2. #2

  Yazar : Murat çevrimdışı

  Öncelikle geçmiş olsun, üzücü bir durum ile karşı karşıya kalmışsınız. İnşaat firmaları bu tür projeleri alırken söleşmelerinde 6 aya kadar işi uzatma opsiyonu koyarlar tabi muhtemelen iş teslimi işin bedeli gibi bilgilerin bulundugu tabelade bu yazılmaz. Sanırım eviniz şu resimdeki binalardan bir tanesi.
  Mamak Gülveren Toki Projesi Teslim Tarihi
  Mamak Belediyesinin sitesinde inşaatın güncel görüntüleri yok anlatımınıza göre inşaaat tamamlanmış ve bazı problemlerden dolayı teslimatlar yapılmıyor gibi. Tahminimce 10. aya girmeden bu evleri sizlere teslim ederler aksi durumda hukuki açıdan sıkıntıya gireceklerdir. Belediyenin ve Tokinin bilgilendirme sistemlerinden bilgi alabilirsiniz. Mütehattit firma ile alakadar bir sorun varmı, olabilir çünkü toki belediyeye teslim etse hemen onlar teslim etmek üzerinden bu yükü atmak isterler, muhtemelen evlerinizde yada alt yapılarında aksaklıklar olmuştur. Yine bize daha detaylı bilgileri ulaştırırsanız size yardımcı olmak isteriz.


 3. #3

  Yazar : rodali çevrimdışı

  Resmi çekilen yerde yaşayanlar bilir eskiden virane gibi bir yerdi ama çehresi herşeyi değişti desekde insanı hala aynı


 4. #4

  Yazar : Misafir

  Tokinin yapmış olduğu 424 konut uygulamasından yerim var, Nisan 2011 de teslim edilecekti, agustosun 15 dediler teslim edilmedi su anda eylülün 19'nda dediler bugun 19 hala bi bildiri gelmedi benim kiram işliyor nerden bilgi alabilirim çok zor durumdayım bizi bilgiledirmenizi rica ederiz..


 5. #5

  Yazar : Nehir çevrimdışı

  Hala teslimatta değişiklik yokmu bende teslimatlarını beklemekteyim bukdarda uzatılmazki ama harbiden paramızla rezil oluyoruz.

  Kimi sevsem sensin,hayret sevgi hepsini nasıl değiştiriyor.Gözleri maviyken yaprak yeşili,senin sesinle konuşuyor,elbet yarım bakışları o kadar tehlikeli senin sigaranı senin gibi içiyor...


  LÜTFEN EMEĞE SAYGI.

 6. #6

  Yazar : fadime çevrimdışı

  Arkadaşlarım adına üzüldüm, oraya yakın oturan bir arkadaşımdan rica ettim ve bahsettiginiz tabelanın resmini çektirdim haklısınız Nisan ayında teslim edilmesi gerekiyormuş.

  Mamak Gülveren Toki Projesi Teslim Tarihi


 7. #7

  Yazar : irem çevrimdışı

  Buna rezalet diyebiliriz o halde


 8. #8

  Yazar : Ziyaretci

  Gelveren Toki Evleri Geç Teslim Tazminat Davası

  Konutların tesliminde gecikme varsa; buna dayalı kira tazminatı davası açma hakkınız var. Bu konuda açtığımız ve kazanmış olduğumuz davalar var, bu konuda bilgi almak isterseniz 0536 515 50 41 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz. Geç teslim söz konusu ise hakkınızı arayın davanızı açın...


 9. #9

  Yazar : Bamsı Beyrek çevrimdışı

  Buralar gittikce güzelleşiyor


 • Bu konuyu beğendiniz mi?

  Mamak Gülveren Toki Projesi Teslim Tarihi

  Güncel Beğeni


  Değerlendirme: Toplam 1 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 2.00 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin Başkenti Neresidir ?

Resim Yükle

 Mamak Gülveren Toki Projesi Teslim Tarihi

gülveren toki mamak gülveren toki evleri toki gülveren projesi mamak gülveren toki gulveren toki tokı yatık muslık evlerı ankara gülveren toki evleri toki gülveren gülveren toki projesi toki gülveren konutları ankara gülveren yatlkmusluk toki gülveren yatık musluk caddesi toki konutları gulveren toki blokları gülveren toki adresi gülveren yatık musluk toki

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz