1. #1

  Yazar : togaru çevrimdışı

  Sponsorlu Bağlantılar

  Maşukiye İstanbul Kaç Km?

  Maşukiyeden İstanbul kaç km, Maşukiye Otobanı Nerede,
  Maşukiye Nerededir

  Maşukiye İstanbul Kaç Km?
  Buraya otobandan gelmek son derece kolay. İstanbul'dan çıktıktan yaklaşık 1,5 saat sonra insanın içini ferahlatan dereleriyle Maşukiye alabalık vadisine varıyorsunuz.

  Maşukiye'ye ulaşmanın en kısa yolu ücretli otoyoldan geçmek. İzmit-Adapazarı yolundan ilerleyip İzmit (Doğu) sapağından girmeniz gerkiyor. Bundan sonrası etrafı yemyeşil, sağlı sollu et-mangal ve alabalık lokantalarıyla dolu bir yol. Çevreniz elma, ceviz, kiraz ağaçlarıyla kaplı.

  Maşukiye'nin ismi aşık anlamına gelen maşuktan geliyor. Gerçekten de etraftaki doğal güzellikler buraya gelen aşık olur

  PAYLAŞ

 2. #2

  Yazar : Şaban çevrimdışı

  İstanbul'dan çıktıktan yaklaşık 1,5 saat sonra insanın içini ferahlatan dereleriyle Maşukiye alabalık vadisine varıyorsunuz.


 3. #3

  Yazar : Misafir

  gebze yönünden masukiyeye nasıl gidilir


 • Bu konuyu beğendiniz mi?

  Maşukiye İstanbul Kaç Km?

  Güncel Beğeni


  Değerlendirme: Toplam 1 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 1.00 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin kuzeyinde kalan Deniz hangisidir?

Resim Yükle

 Maşukiye İstanbul Kaç Km?

istanbul maşukiye kaç km izmit maşukiye adapazarı maşukiye kaç km gebze maşukiye arası kaç km maşukiye istanbuldan kac km maşukiye kaç km maşukiye gebze maşukiye kaç km istanbul maşukiye arası kaç km istanbul maşukiye kac saat maşukiye istanbul kaç saat maşukiye istanbul kaç km istanbul maşukiye arası kaç saat kartal maşukiye arası kaç km maşukiye istanbul arası kaç saat

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz