1. #1

  Yazar : Möznur çevrimdışı

  Sponsorlu Bağlantılar

  Erkekklerden intikam alma yolları

  Çokmu kızdınız? Erkekleri süründürmenin yollarını merak ediyorsunuz o halde..
  Erkekleri süründürmek,Erkeklerden intikam alma yolları..


  Erkek arkadaşınız affı zor bir hatamı yaptı. Sorun değil itinayla acı çektirilir. Peki erkekler nasıl acı çeker. Erkekleri kıskandırarak acı çektirmek en iyi yöntemdir. Sakın ola sakın ona kırıldığınızı belli etmeyin. Güler yüzlü ve onu umursamaz tavırlar takının. Bu olayıda çok uzatıp ilişkinizin komple bitmesine sebepte olmayın. Ayarı karşınızdaki kişiye göre siz belirleyebilirsiniz. Onu affetmemekte ısrarcı olun.

  Eğer ki onu asla ve asla affetmek istemiyorsanız onun kıskandığı bir erkeğe yanaşın o erkekle sohbet edin. Bırakın eski erkek arkadaşınız kafayı yesin. Bu işin sonu intahara bile varabilri. Ne demişler kör ölmüş bağdem gözlü olmuş. Kör kız olarak kalmayın bırakın bağdem gözlü olmayı seçin.

  Artık ilişkiniz tamamiyle bittiyse tarzınızı değiştirin. süslenin püslenin eskisine oranla daha bakımlı olun. Göreceksiniz ki salya sümük içinde nasıl peşinizden koşup kapınıza köpek oluyor.

  En öenmli kural şudur. Sakın ola güçsüz görünmeyin ve onu umursamıyormuş gibi takılın. Eğer ki küçücük bir lafa kısacık bir cümleye onu affederseniz ucuz bir kız olup çıkarsınız. Ucuz kız olmayın ayaklarınıza sağlam basıp başınızı dik tutun.

  Aslında süründürmeyi hakedecek konuma geldiyse bırakın hiç bir şey yapmayın erkekler tüm acıları 2 günde unutur. Bırakın Allahın dan bulsun diin.

  Erkeklere acı çektirmek onları süründürmek zordur. Bu konuma düşmeleri için çok fena bir şekilde aşık olmuş olmaları gerekmektedir. işiniz zor kolay gelsin

  PAYLAŞ

 2. #2

  Yazar : didem

  tşk..


 • Bu konuyu beğendiniz mi?

  Erkekklerden intikam alma yolları

  Güncel Beğeni


  Değerlendirme: Toplam 3 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 2.67 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin Başkenti Neresidir ?

Resim Yükle

 Erkekklerden intikam alma yolları

erkeklerden intikam alma yolları intikam alma yolları erkeklerden intikam almanın yolları intikam almanın yolları erkekten intikam alma yolları intikam alma yöntemleri bir erkekten intikam almanın yolları erkekten intikam almanın yolları bir erkekten intikam almak intikam alma teknikleri erkekten intikam almak erkeklerden intikam almak erkeklerden intikam alma yöntemleri intikam alma eski erkek arkadaştan intikam alma

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz