Yazar : Etty

Sponsorlu Bağlantılar

Ben duş alıyorum iyi geliyor.

Yazar : Vinnie

Parmak arası kaşıntısına ne iyi gelir , kızarıklık olmuyor sadece kaşınıyor tatlı tatlı..

Yazar : irem çevrimdışı

Kaşıntı konusunda çok huyluyum biri kaşınsın anında bende baslarım

Yazar : Muhibbi çevrimdışı

güneş yanığı , bit, pire ,tahta kurusu ,sivrisinek, gibi nedenlerle hertarafımızı tırnaklamamıza sebep veren sinir ucu his oluşumu.

Yazar : Muhibbi çevrimdışı

Fazla kaşımamak lazım yara olabilir

Yazar : Misafir

temızlık

gıt banyo yapKaşıntıya ne iyi gelir

Yazar : Şaban çevrimdışı

yuzumu kaşıyıp duruyorum bunu nasıl onleyebılırım?

Yazar : Bamsı Beyrek çevrimdışı

suçiçeği geçirmiş kişide daha bi çıldırtmaya sebebiyet veren şey.

ilk yardım alamamak resmen acı verici oldu ! sürekli kaşıntı yüzünden 2 gecedir rahat uyuyamıyorum bile !

kaşıntı

benim genelde belden aşağıda kalan kısımlarım çok kaşınıyor böbreklerimin üstü,kalçalarım,baldırlarım,bacaklarım ve kollarım kaşımaktan artık yara yaptım ve artık kanıyor.Ne kullandıysam fayda etmedi lütfen bana yardım edin artık bana acı veriyor bu kaşıntı.

• Bu konuyu beğendiniz mi?

Kaşıntıya ne iyi gelir

Güncel Beğeni

Değerlendirme: Toplam 8 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 2.88 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Vücuttaki Görme Organı Nedir ?

Resim Yükle

Kaşıntıya ne iyi gelir

kaşıntıya ne iyi gelir kaşıntı kasintiya ne iyi gelir vücut kaşıntısına ne iyi gelir alerji kaşıntısına ne iyi gelir alerjik kaşıntıya ne iyi gelir el kaşıntısına ne iyi gelir kasinti bacak kaşıntısına ne iyi gelir yüz kaşıntısına ne iyi gelir sırt kaşıntısına ne iyi gelir cilt kaşıntısına ne iyi gelir ayak kaşıntısına ne iyi gelir vajina kaşıntısına ne iyi gelir sakal kaşıntısına ne iyi gelir

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz