Yazar : Abdullah çevrimdışı

Sponsorlu Bağlantılar

Türksat 3A Uydu Frekansları otomatik arama 2012

Uydu Frekansları Otomatik Arama 2012
    2012 Uydu Frekansları Otomatik Arama yeni

2012 yeni türksat uydu frekansları otomatik arama için uydunuza aşağıdaki değerleri girerek tarama yaptırın kanallar otomatik olarak uydunuza yüklenecektir.

11844 V (Dikey) 2222 Fec 3/4 (V Dikey veya Düşey)

Fec 3/4 Eğer sinyal yoksa Fec/ Ato getiriniz.

PAYLAŞ

Yazar : Murat çevrimdışı

Bunları televizyonlar yada reserverlarda güncelleme vardır sanırım.

Yazar : Misafir

2013 listesi ile farkı nedir

Yazar : Muhibbi çevrimdışı

Lisıvır ayarlarında yapılabilir

botech

boech 107 gold recıve r aldım ama kanalları bulamadım 11844v 2222 3/4 yaptım 100 kere rama yaptım bulamadım aga deli ettı sdabahtan berı bilen varmı

Yazar : Şaban çevrimdışı

Bunu arttırdım da gelmedı hanı kanalllar

Yazar : misafir

Benim uydu alıcım digitürk dcr dt 9001 şu anda türksat 1c deki kanalları çekiyor acaba nasıl türksat 3a ya çevirebilirim yardımcı olursanız çok sevinirim
    Türksat 3A Uydu Frekansları otomatik arama 2012Türksat 3A Uydu Frekansları otomatik arama 2012

işe yaradı. çoook teşekkürler Türksat 3A Uydu Frekansları otomatik arama 2012Türksat 3A Uydu Frekansları otomatik arama 2012

• Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin güneyinde kalan Deniz hangisidir?

Resim Yükle

turksat 3a uydu ayarları 2012 dcr dt 9001 turksat 3a kurulumu türksat 3a uydu frekansları otomatik arama 2012 türksat 3a otomatik arama frekansı 2012 türksat 3a fec dcr dt 9001 b turksat kurulumu türksat uydu frekansları otomatik arama 2012 dcr dt 9001 turksat 3a türksat 3a kurulum dcr dt 9001 turksat kurulumu 2012 türksat 3a otomatik arama frekansı uydu frekans otomatik arama 2012 türksat uydu frekansları 2012 otomatik arama uydu frekansları otomatik arama 2012 dcr dt 9001 türksat 3a

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz