1. #1

  Yazar : Muallim çevrimdışı

  Sponsorlu Bağlantılar

  Şehzade Mustafa'nın Öldürülmesinden Sonra Kanuni Neler Yapmıştır?  Şehzade Mustafa'nın Ölümünden Sonra Kanuni Sultan Süleyman'ın hayatı nasıl olmuştur?

  Kanuni Sultan Süleyman kendi iktidarına göz diktiği gerekçesiyle oğlu Mustafayı cellatlarına boğdurtmuştur. Mahidevran Sultandan olam tek oğlu Şehzade Mustafanın ölümünden sonra Kanuni oldukça üzüntü duymuştur.

  Kimi tarih kaynakları Kanuninin oğlu hakkında çıkan söylentilerin doğru olduğuna inanmadığı ancak yine de iktidarını elinden alacağı şüphesiyle oğlunu öldürttüğünü yazar.

  Mustafanın ölümünden sonra devlet işlerinin yönetimi Beyazıta geçmiş, o da başarısızlıkları sonucu gözden düşmüştür...

  Şehzade Mustafanın Öldürülmesinden Sonra Kanuni Neler Yapmıştır?

  PAYLAŞ

 2. #2

  Yazar : Sadem çevrimdışı

  Bir baba için ne kadar zor bir karardır evladının canına kıymak


 • Bu konuyu beğendiniz mi?

  Şehzade Mustafa'nın Öldürülmesinden Sonra Kanuni Neler Yapmıştır?

  Güncel Beğeni


  Değerlendirme: Toplam 1 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 1.00 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

İstanbul Ne Zaman Fethedilmiştir ?

Resim Yükle

 Şehzade Mustafa'nın Öldürülmesinden Sonra Kanuni Neler Yapmıştır?

sehzade mustafa şehzade mustafa mustafa sehzade şehzade mustafa nın ölümünden sonra kanuni ne yaptı sehzade mustafanin resmi sehzade mustafanin olumunden sonra şehzade mustafa nın ölümünden sonra kanuni mustafa nın ölümünden sonra kanuni şehzade mustafanın ölümü şehzade mustafa ölümünden sonra kanuni kanuni mustafa oldukten sonra napti öldürülmeyen şehzadeler kanuni oğlu mustafa ölümü sehzade mustafanin oglu sehzade mustafanin olumunden sonra kanuni

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz