Yazar : Goksel çevrimdışı

Sponsorlu Bağlantılar

Yaş Pasta Dolgu Kreması Hazırlama

YAŞ PASTA NASIL YAPILIR ? , Yaş Pasta Dolgusu Hazırlama ,
    Yaş Pasta Dolgu Kreması Nasıl Hazırlanır ? ,
    KAKAOLU Dolgu Kreması Tarifi ,

Dolgu Kreması Yaş paştanın içine sürülen ve dışına kaplanan kremadır.Evde kendiniz yapabileceğiniz gibi dışardan hazır olarakta her çeşidini çok rahatlıkla bulabilirsiniz.

Kakaolu Pasta Dolgu kreması tarifi
    Malzemeler
    * 2 su bardağı süt
    * 1,5 yemek kaşığı kakao
    * 1,5 yemek kaşığı un
    * 1/3 su bardağı nişasta
    * Yarım su bardağı şeker
    * 1 paket vanilya
    * 1 yumurta
    * Yarım paket süt kreması

Hazırlanışı;

1. Kapaklı bir sos tenceresi içine, tüm malzemeleri ekledim ve ateş üzerine almadan bir çırpma teli ile önce güzelce karıştırdım.
    2. Sonra kısıt ateşte sürekli karıştırarak muhallebi kıvamına gelinceye kadar pişirdim. En son vanilyayı ekleyip, karıştırıp, kapağını kapatıp soğumaya bıraktım.
    3. Soğuma işleminin çabuk olmasını isterseniz, geniş bir tavaya soğuk su koyup muhallebi dolu sos tenceresini bu su içinde soğumaya bırakabilirsiniz.
    4. Bir yandan süt kremanızı mikser ile sert krema gelinceye kadar çırpın ve muhallebiniz soğuyuncaya kadar buzdolabında bekletin.
    5. Muhallebiniz soğuyunca krema ile pürüzsüz bir kıvama gelince karar mixerle çırpın.

PAYLAŞ

Yazar : pepe çevrimdışı

Paş Pastaya asla hayır demem ama her yerin pastasını ne yazık ki yiyemiyorum

Yazar : Şaban çevrimdışı

yaş pastanın kakaolusuna bayılırım

• Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin kuzeyinde kalan Deniz hangisidir?

Resim Yükle

pasta dolgu kreması dolgu kreması yaş pasta dolgu kreması dolgu kreması tarifi pasta dolgusu tarifi pasta dolgusu pasta dolgu krema tarifi pasta dolgusu nasıl yapılır dolgu krema dolgu kremasi krema dolgusu dolgu kreması yapımı kakaolu pasta dolgu kreması yaş pasta dolgu kreması tarifi pasta dolgu kremasi

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz