Yazar : yosun çevrimdışı

Sponsorlu Bağlantılar

Elişi Kapı Süsleri

Elişi Kapı Süslerini merak ediyorum. Yeni evime almak istiyorum.

PAYLAŞ

Yazar : FATMA AYNUR çevrimdışı

çok güzel fikirrrrrrrrrrrr dur evdeki artık iplerle yapalım bizde hiç yokdan orda burda sürünmez ipler işe yarar hediyede olur bundan Elişi Kapı Süsleri)))))))

Yazar : yosun çevrimdışı

evet canım cok güzel olurr bende beğendim yapmak istiyorum işden fırsat bulursam..

Yazar : Nehir çevrimdışı

çok güzeller gerçekten benim kapımdada yok kapı süsü kızdan fırsat bulsamda bende yapabilsem keşke

Kimi sevsem sensin,hayret sevgi hepsini nasıl değiştiriyor.Gözleri maviyken yaprak yeşili,senin sesinle konuşuyor,elbet yarım bakışları o kadar tehlikeli senin sigaranı senin gibi içiyor...

LÜTFEN EMEĞE SAYGI.

Yazar : I$ık çevrimdışı

Güzeller ancak resimler neredeler canıım Elişi Kapı Süsleri

[SIGPIC][/SIGPIC]
    [FONT=Book Antiqua][COLOR=Olive][B] Cisminin küçüklüğüne bakıpta günahlarını küçük zannetme.[/B][/COLOR][/FONT]

Yazar : Nursena çevrimdışı

Bir birinden güzel kapı süslerine örnekler.

Elişi Kapı Süsleri

Elişi Kapı Süsleri
    Elişi Kapı Süsleri

Elişi Kapı Süsleri
    Elişi Kapı Süsleri

Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi -kapi32.jpg   -kapi51.jpg   -kapi7.jpg   -tulle_hanger_with_flowers.jpg   -915234613749861_1260286792.jpg  

Yazar : Murat şimdi çevrimiçi

Yeni ev alacaklara güzel bir hediye çeşiti alternatifi olabilir.

Yazar : DILEKKA çevrimdışı

Ahşap kapılarda daha şık duracak gibi. Çelik kapılar için daha farklı modeller düşünüyorum.

Yazar : Abdullah çevrimdışı

İlk okulda bu gibi şeyler çok yapıyordum ama burada resimler yok....

• Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

Elişi Kapı Süsleri

Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin kuzeyinde kalan Deniz hangisidir?

Resim Yükle

Elişi Kapı Süsleri

kapı süsleri kapı süsü el isi susler el yapımı süsler elişi kapı süsleri elisi süsler çelik kapı süsleri kapi susleri el yapımı kapı süsleri kapı susleri elisi el isi ev süsleri el yapımı bebek kapı süsü modelleri elişi sanatı çelik kapı süsü

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz