Yazar : Nehir çevrimdışı

Sponsorlu Bağlantılar

Örgü poşetlik yapımı

Örgü poşetlik yapımı

100 ilmekle atarak örgüye başlıyoruz.2 sıra haroşa ördükten sonra 3 .sırada delikler koymamız gerekir ki buralara ponponun ipi gelsin.Delik yapmak için şişin üzerine bir ilmek atıp bir sonraki ilmekte ikisini bir alıyoruz.Deliklerin sıklığı size kalmış.Deliklerin olduğu sırayı bitirdikten sonra 4 sıra krem rengi iple haroşa örüyoruz ve 3 sıra sakallı iple haroşa örüyoruz.4 sıra krem rengi ip 3 sıra sakallı iple 9 veya 10 çizgi oluncaya kadar örgümüzü bu şekilde götürüyoruz.En son sakallı ipimizi ördükten sonra hiçbir eksiltme yapmadan 2 tane düz 2 tane düz örerek lastik yapıyoruz.Bu kısım kafası olacaktır.Lastik ördüğümüz için bu kısım kendiliğinden daralacaktır zaten.İstenilen uzunluğa geldiğimiz zaman son sırada yine delikler olacak şekilde örgümüzü örüyoruz.Bu sıradan sonrada 3 sıra sakallı iple haroşa örerek örgümüzü kesiyoruz.Açık örgüyü yanlarından dikiyoruz ve torba haline getiriyoruz.Üzerine kaş göz yapıştırıyoruz.Ponpon yaparak alttaki deliği büzerek ponponu bağlıyoruz.Üstteki deliğe de daha küçük ponpon yaparak kafa kısmını bitiriyoruz.Böylelikle poşetliğimiz kullanıma hazır durumda.

PAYLAŞ
    Kimi sevsem sensin,hayret sevgi hepsini nasıl değiştiriyor.Gözleri maviyken yaprak yeşili,senin sesinle konuşuyor,elbet yarım bakışları o kadar tehlikeli senin sigaranı senin gibi içiyor...

LÜTFEN EMEĞE SAYGI.

Yazar : yosun çevrimdışı

tşkler nehirciğim cok hoş duruyor deniyecem emeğine sağlık..

Yazar : birtanem16 çevrimdışı

evdeki poşetleri atamıyorum sürekli lazım oluyor derli toplu dursun istiyorum başaramıyorum ama bu poşetlik oldukça iyi fikir sanırım sorunumu bu örgü poşetlikle çözebilirim. Teşekkürler.

Yazar : I$ık çevrimdışı

Bu örgü poşetlikten bir tanede bizim mutfakta var çocuklar için çok eglenceli birde içine poşet koyarak büyük bir kalabalık kitleden kurtuluyorum.

[SIGPIC][/SIGPIC]
    [FONT=Book Antiqua][COLOR=Olive][B] Cisminin küçüklüğüne bakıpta günahlarını küçük zannetme.[/B][/COLOR][/FONT]

Yazar : Nursena çevrimdışı

Sakallı ip olmasada daha farklı malzemelerden yapılan poşetlik ekmeklikler var çokta uygun fiyata.

Yazar : Kelebek çevrimdışı

Sakallı yada ponpon ipten güzel oluyor ben ekmek poşeti yapiyorum

Yazar : Murat çevrimdışı

Geçenlerde ev işleri satışı yapan bir mağazadan davşanlısını almıştık , Hanım için kolaylık oluyor içerisine poşetleri koyabiliyoruz. Tombulca oluyor Örgü poşetlik yapımı

Yazar : Abdullah çevrimdışı

Bu gibi örgüler çok zor yapımı ama çok güzel yapıyorlar ellerine sağlık yapanın...

Yazar : emine çevrimdışı

Aman canım sizde sakallı ipten poşetlik yapımı, örgü poşetlik yapımı uğraş dur pazarda 2 milyona alın keyfinize bakın.

Yazar : Şaban çevrimdışı

Bunu kollarını da yapınca çok süper olyor kollarına da poşet koyma imkanı oluyor

• Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

Örgü poşetlik yapımı

Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin Başkenti Neresidir ?

Resim Yükle

Örgü poşetlik yapımı

poşetlik yapımı poşetlik örme örgü poşetlik yapımı sakallı ipten poşetlik yapımı poşetlik örgüleri posetlik yapimi örgü poşetlik örgü poşetlik modelleri örme poşetlik modelleri örgüden poşetlik örgü poşetlik yapılışı poşetlik modeli yapılışı örgü poşetlik modelleri yapılışı örgü poşetlik modelleri ve yapılışı poşetlik örgü modelleri

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz