1. #1

  Yazar : yosun çevrimdışı

  Sponsorlu Bağlantılar

  Boncuktan Kelebek Yapımı

  Boncuktan Kelebek Yapımı
  Boncuktan Kelebek Yapımı
  Yapılışı:
  10 cmlik bir tel parçası alınır.

  1.boncuk tam ortaya yerleştirilir. 1.sıra bitmiştir.

  2.sırada 3 adet boncuk hemen önceki ilk sıranın yanına yerleştirilir. Telin diğer ucu bu dizilen boncukların içinden geçirilir.

  Şekil 1-1-1-1 1-1-1-1-1 1-1-1-1-1-1-1 olarak istenilen büyüklükte devam eder. Orta nokta büyüklüğüne erişince (istenilen herhangi bir sayıda) işlem tersine devam ettirilir.
  Yani telin birinci sırasında 1, ikinci sırda 3, üçüncü sırda beş olur. Asıl iş ise telin içinden tekrar geri geçirilmesi. Küçük kanatlarda sıra azaltılır.

  Ortada yani kelebek gövdesinde ise hiç artış yapılmadan devam edilir.

  PAYLAŞ

 2. #2

  Yazar : Murat çevrimdışı

  Kelebekli işlemeler arasında boncuk kullanımını geçmiştem hatırlar gibiyim.. Son zamanlarda bu tür süsler mumla aranır oldu.


 3. #3

  Yazar : Abdullah çevrimdışı

  Son zamanlarda bu tür süsler mumla yapılıyor ama boncuklar çok güzel oluyor bana göre....


 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  Boncuktan Kelebek Yapımı


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin kuzeyinde kalan Deniz hangisidir?

Resim Yükle

 Boncuktan Kelebek Yapımı

kum boncuktan kelebek yapımı kum boncukla kelebek yapımı telden kelebek yapımı kum boncuk kelebek yapımı boncuktan kelebek yapımı tel ve boncuktan kelebek yapımı kum boncuktan kucuk cicek yapim boncuk kelebek yapımı boncukla kelebek yapımı kelebek yapımı için tel kum boncuklardan kelebek resimli yapimlari kum boncukla yapılan kelebek resimleri boncuktan kelebek yapımı işleme kum boncuk kelebek yapilisi kum boncuk kelebeklş

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz