Yazar : abrek çevrimdışı

Sponsorlu Bağlantılar

2012-2013 Beşiktaş Teknik Direktörü

2012-2013 Sezonunda Beşiktaş Teknik Direktörü
    Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü bugün belli oluyor. Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman'ın Mustafa Denizli ile her konuda anlaşıldığı bilgisine ulaşıldı. Beşiktaş Kulübünden bugün içerisinde konu ile ilgili açıklama yapılacağı öğrenildi.

sabah

PAYLAŞ

Yazar : Murat çevrimdışı

Beşiktaş'ta Mustafa Denizli ortalığı karıştırdı. Başkan Fikret Orman'ın 4 saat görüşüp anlaşma sağladığı Denizli, yönetim içinde 'istenmeyen adam' ilan edildi. Siyah - Beyazlı 5 yönetici, Mustafa Denizli göreve gelirse istifa edebileceklerini dile getirdi. Başkan Orman, yönetim kurulu toplantısında, "Denizli için çokdeğerli, kıramayacağım insanlar araya girdi. Beşiktaş'a daha önce kupa zaferleri yaşatmış bir hoca. Teklifimize olumlu baktı. Ben de onu takımın başına getirmek istiyorum" dedi. Ancak 5 yöneticinin rest çekmesiyle Orman da geri adım attı. Beşiktaş yönetimindeki karışıklığın sürdüğü ve birkaç gün içerisinde arka arkaya istifalar yaşanabileceği öğrenildi.

Yazar : cd_okyanus çevrimdışı

Beşiktaş'ta teknik direktör konusu yine çözüme kavuşamazken adaylardan Samet Aybaba net konuştu. Kartalhaber'e özel açıklamalardan bulunan Aybaba, "Ben Beşiktaş'ın çocuğuyum. Ne zaman istenirse göreve gelirim. Para pul istemiyorum. Tek amacım Beşiktaş'ı başarılara taşımak. Son dönemde yaşananlar Beşiktaş'a yakışmıyor. Bana yetki verilirse el birliğiyle Beşiktaş'ı ayağa kaldırırız. Yönetim kurulu üyeleriyle daha önce görüştüm. Onlardan haber bekliyorum" dedi.

• Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

İstanbul Ne Zaman Fethedilmiştir ?

Resim Yükle
Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz