1. #1

  Yazar : abrek çevrimdışı

  Sponsorlu Bağlantılar

  Voleybolda Pas Çeşitleri  Voleybolda Pas Atışı
  Voleybolda Pas Çeşitleri
  Voleybolda Pas Nasıl Atılır


  Uzun Pas: Genellikle 4 ve 2 numara oyuncularına atılan yüksek pastır.

  Kurşun Pas: 4 ve 2 numara oyuncularının hücumlarını hızlandırmak amacıyla atılan, file köşelerine doğru ve fileye paralel olarak atılan pastır.

  Kısa Pas: 3 numara oyuncularına atılan pastır, hızlı hücumu sağlar ve karşı takımı savunması yerine yerleşmeden yakalama amacı taşır. Yüksekliği ve zamanlamasına göre; 3 çeşidi vardır.

  Erken kısa: 3 numara oyuncusu, top pasöre ulaşmadan önce hareketlenir ve top pasörle buluştuğunda havada olur, pasör topu oyuncunun eline atmalıdır.

  Normal kısa: 3 numara oyuncusu, top pasöre giderken hareketlenir ve top pasörle buluştuğunda zıplar,topla en yüksek noktada buluşup, topa vurur.

  Geç kısa: 3 numara oyuncusu, topa düşmeye başladığı noktada vurur.

  Voleybolda Pas Çeşitleri

  PAYLAŞ

 • Bu konuyu beğendiniz mi?

  Voleybolda Pas Çeşitleri

  Güncel Beğeni


  Değerlendirme: Toplam 3 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 2.33 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin Başkenti Neresidir ?

Resim Yükle

 Voleybolda Pas Çeşitleri

voleybolda pas çeşitleri voleybol pas çeşitleri voleybolda pas çeşitler voleybolda pas çeşitleri resimli voleybolda çesit pas pas atışları voleybol voleybolda kullanılan pas ve servis çeşitleri parmak pas nasıl atılır voleybolda kurşun pas görselleri voleybol pas çeşitlerii voleybolda pas nasıl atılır görsellere voleybolda pas çeşitleri maddeler halinde voleybolun pas çeşitleri ve görselleri voleybolda geç kısa pas voleybol pas cesitleri maddeler halinde

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz