1. #1

  Yazar : Mevsim çevrimdışı

  Sponsorlu Bağlantılar

  C ve Ç Harfi İle Başlayan Sebze Ve Meyveler  C Harfi İle Başlayan Sebze Ve Meyveler Nelerdir
  C ve Ç Harfi İle Başlayan Sebze Ve Meyve

  Ceviz

  Ceviz, cevizgiller (Juglandaceae) familyasından Juglans cinsinden tek tüysü yaprakları karşılıklı dizilmiş ve aromatik kokulu ağaç türlerinin ortak adı.

  Çilek

  Çilek (Fragaria), gülgiller (Rosaceae) familyası içinde yer alan bir bitki cinsi ve bu cins içinde yer alan türlerin meyvelerinin ortak adıdır.

  Dünyada, adlandırılmış 20'den fazla çilek türü vardır; ayrıca, çeşitli melezler ve kültivarlar da bulunur. Dünya çapında ticari olarak en çok yetiştirilen çilekler, bahçe çileği olarak adlandırılan Fragaria × ananassa melezinin kültivarlarıdır.

  Çemen Otu

  Çakal Eriği Ağacı

  Cuha Çiçeği

  PAYLAŞ

 2. #2

  Yazar : Murat çevrimdışı

  Ç yada C ile başlayan ne kadar az meyve sebze varmış..


 3. #3

  Yazar : alev çevrimdışı

  bunlardan en sevdiğim ise çilektirC ve Ç Harfi İle Başlayan Sebze Ve Meyveler


 • Bu konuyu beğendiniz mi?

  C ve Ç Harfi İle Başlayan Sebze Ve Meyveler

  Güncel Beğeni


  Değerlendirme: Toplam 6 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 2.33 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin kuzeyinde kalan Deniz hangisidir?

Resim Yükle

 C ve Ç Harfi İle Başlayan Sebze Ve Meyveler

c harfi ile başlayan meyveler c harfi ile meyve c ile başlayan meyve ç ile meyve c harfi ile başlayan meyve ç ile sebze c ile başlayan sebze c harfiyle meyve c ile başlayan sebze ve meyveler c ile başlayan meyve yada sebze ç harfi ile başlayan sebze ç ile başlayan sebzeler c harfi ile sebze c harfi ile başlayan meyve ve sebze c harfli meyve

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz