1. #1

  Yazar : Goksel çevrimdışı

  Sponsorlu Bağlantılar

  Çim Adam Nasıl Büyütülür ?  Çim Adam Nasıl Büyütülür ? , Çim Adam ,
  Çim Adam Büyütme , Çim Adam Nasıl Sulanır ? ,

  Çim adam hepimizin çocukken yaptığı ve en çok sevdiği bir etkinlikti.
  Çim adamları önceleri kendimiz evde yapıyorduk, daha sonra birileri yapıp satmaya başlamıştı. Ama dışarıdan alınanlar kendi yaptıklarımız kadar bize heyecan vermezdi. Çünkü kendi yaptıklarımız bizim eserimizdi ve onun büyüdüğünü görmek bizi daha çok mutlu ederdi. Çim adamların içindeki tohumların zamanla yeşerip dışarı çıkması ve çimlerin uzamasını sabırsızla beklerdik. Çim adam büyütmek çocuklar için vazgeçilmez bir etkinlikti.

  Çim Adam Nasıl Büyütülür ?

  Çim Adam Nasıl Büyütülür; Onu her gün düzenli sulayarak, uzayan çimleri keserek büyütebiliriz. Tabii aşağıdaki kurallarıda göz önünde bulunmak çim adamımızın daha uzun süre yaşamasını sağlayabiliriz.
  * Çim adamını sabah ve akşam, günde 2 kez sulamak.
  * Çimleri çok uzatmamak, çok uzun olursa solabilir.
  * Çimlerin en fazla yarısını kesmek yoksa çimler sararabilir.
  * Sabahları güneşe koymamız renklerini daha canlı tutar.

  PAYLAŞ

 2. #2

  Yazar : Kara çevrimdışı

  Çim adam büyütmek oldukça keyifli bir uğraş özellikle çocuklar içinÇim Adam Nasıl Büyütülür ?


 3. #3

  Yazar : Ziyaretci

  bn dün aldım suya attım öyle büyürmü

  bn dün aldım suya attım öyle büyürmü


 4. #4

  Yazar : Misafir

  hayir 5dk beklet suda sonra her gün 2 kez sula * Çim adamını sabah ve akşam, günde 2 kez sulamak.
  * Çimleri çok uzatmamak, çok uzun olursa solabilir.
  * Çimlerin en fazla yarısını kesmek yoksa çimler sararabilir.
  * Sabahları güneşe koymamız renklerini daha canlı tutar. Çim Adam Nasıl Büyütülür ?Çim Adam Nasıl Büyütülür ?Çim Adam Nasıl Büyütülür ?


 5. #5

  Yazar : Misafir

  ben bugun cimen adam aldım ... suyun icine atmamız zorunlu mu cunku uzerinde ki gözleri ve yağlı yapıstırma suyun icine atarsam onlar eriyebilir


 6. #6

  Yazar : pepe çevrimdışı

  Benimde bir çim adamım olsun istiyorummmm


 7. #7

  Yazar : zaza çevrimdışı

  Çim adam büyütmekte ne var ki sankiii


 8. #8

  Yazar : Misafir

  benim çim adamım var. 3. günüm ama hala büyümedi sadece tohumları belli olmaya başlaüyük bir sabırsızlıkla çıkmasını bekliyorum ne zaman çıkar. LÜTFEN YARDIM EDİN.Çim Adam Nasıl Büyütülür ?Çim Adam Nasıl Büyütülür ?Çim Adam Nasıl Büyütülür ?Çim Adam Nasıl Büyütülür ?Çim Adam Nasıl Büyütülür ?Çim Adam Nasıl Büyütülür ?Çim Adam Nasıl Büyütülür ?Çim Adam Nasıl Büyütülür ?Çim Adam Nasıl Büyütülür ?


 9. #9

  Yazar : Misafir

  çim adam süprizi

  ben de yaptım babamla 2 tane 2 gün sonra çimleri görebildik.ama bu sefer insan kafası ile gerçek boyutlarda yapacağız.ve doğan amcamın fotoğrafını yapıştıracağız yüzüne...doğum günü çok yakın.


 10. #10

  Yazar : Misafir koray

  çim adam üzerindeki örtünün altından nasıl çıkacak.yoksa orayı kesecekmiyiz? tülbent gibi ince ama çıkmayacak gibi görünüyor.?


 • Bu konuyu beğendiniz mi?

  Çim Adam Nasıl Büyütülür ?

  Güncel Beğeni


  Değerlendirme: Toplam 7 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 2.29 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin kuzeyinde kalan Deniz hangisidir?

Resim Yükle

 Çim Adam Nasıl Büyütülür ?

çim adam çim adam nasıl büyütülür çim adam nasıl yetiştirilir çim adam yetiştirme çim adam nasıl yapılır çim adam nasıl bakılır çim adam nasıl sulanır çim adam nasıl yetişir çim adam nasıl büyür çim adam nasıl hızlı büyür çimler nasıl büyür çim kafa çimadam çim adama nasıl bakılır cım adam

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz