Yazar : zeyhal çevrimdışı

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayardan Etype Proğramı Nasıl Kaldırılır?

Bilgisayarımda etype proğramı nasıl kaldırılır yardımcı olurmusunuz, etype klasörünü nasıl kaldırıcağım fikrim yok. etype proğramı nasıl silinir resimli anlatırsanız sevinirim.

PAYLAŞ

Yazar : Murat çevrimdışı

Etype programını silinmesi bazıları için zor olabilir geçenlerde sosyal paylaşım sitelerindeki bir oyunla ilgili 57 mb civarında bir dosyayı silemiyorsunuz kaldır dediğinizde de bulamıyorsunuz gibi bir sorun ile karşılaştık.. Öncelikle bu proğramdan kurtulmanın en iyi yolunun ne olduğunu belirtmek isterim. Etype klasörünü silmeye çalışmayın, nedenmi? çünkü silinmeyecektir.. Proğramı hemen alt sekmede sürekli açık durumda kalacak göreceksiniz. Bu proğramı kaldırmak için proğramın size sunduğu küçük pencereden saçma bi face hesabı ile giriş yaparak % lik kısmı yüzde 100 e getirin sonra profilden paylaştıktan sonra proğramdan çıkabilecek ve kaldırabileceksiniz. Eminim sorunu çözmek için bir kaç saattir ömrünüzden ömür gitmiştir. Etype proğramı nasıl kaldırılır hususunda sıkıntınız olursa sorunu belirtiniz.

En iyi cevaplara bakabilirsiniz.

% 75 seviyesinden sonra facebook profilinizdeki arkadaşlarınıza önermeniz yani beğendiğinizi göstermeniz gerekiyor ondan sonra % 100 seviyesi gelecek ve siz proğramı kaldırabileceksiniz.
    Öncelikle etype klasörünün içine girin orada uninstall olacak onu çalıştırın daha sonra bu klasörün içini silin sonrada etype klasörünü kaldırın

Yazar : sedacım çevrimdışı

Aman ne dertli bir şeymişsin sen etype proğramı soğuk terler döktüm uygularken.

Yazar : Misafir

yaptim gitti ama bilgisayarı açtığım zaman yine geldi

Yazar : irem çevrimdışı

Program ekle kaldırdan kaldırılır.

yaa %lik nerde gösteriliyor ben neden göremiyorum acil birisi yazabilir mi ?

Sürekli altta çıkan programa gir countine scoreboard felan yazıo oraya gir ordan gösterir

Başlat> Tüm Programlar> EType> Uninstall> No Deyin Gerisi Halledersiniz Tahmin Ediyorum (Bunu Başka Yerden Ögrnedim)

denillen herşeyi yaptım ama olmuor olmuor olmuor ..... uffffsss

etype

Bilgisayardan Etype Proğramı Nasıl Kaldırılır? Misafir Nickli Üyeden Alıntı Bilgisayardan Etype Proğramı Nasıl Kaldırılır?
    Başlat> Tüm Programlar> EType> Uninstall> No Deyin Gerisi Halledersiniz Tahmin Ediyorum (Bunu Başka Yerden Ögrnedim)
    Allah razı olsun senden ya ne diyim oh kalktı sonunda

+ Cevap Ver
Sayfa 1/13 12311 ... SonSon
  • Bu konuyu beğendiniz mi?

Güncel Beğeni

Değerlendirme: Toplam 5 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 2.00 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin Başkenti Neresidir ?

Resim Yükle

etype scoreboard nedir etype nedir etype scoreboard nasıl silinir etype bilgisayardan nasıl kaldırılır etype nasıl kaldırılır e type nasıl kaldırılır etype nasıl silinir e type scoreboard nedir etype kaldırma etype programı nasıl kaldırılır e type nasıl silinir e type nedir e type e type kaldırma etype programı nasıl silinir

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz