Yazar : irem çevrimdışı

Sponsorlu Bağlantılar

Renklerle İlgili Şiirler ve Şarkı Sözleri

Renklerle ilgili şarkı sözleri ve renklerle ilgili şarkı arıyorum, Renklerle ilgili şiirler ve renkler ile ilgili güzel şarkılar şarkı sözleri yazar mısınız

PAYLAŞ

Yazar : irem çevrimdışı

ben mesela kırmızı ile şarkı söyleyeyim

Pepenin kırmızıları çoğalıyorrrrrrrrr pepenin kırmızıları çoğalıyor
    1 tane kırmızı elma
    1 tane kırmızı kalemmmmm
    1 tane kırmızı araba
    deyip devam eden bitmeyen bir şarkı Renklerle İlgili Şiirler ve Şarkı Sözleri

Yazar : Ziyaretci

pepe

iki ekmek aldım eve gidiyorum
    biri büyük
    biri küçük
    iki ekmek aldım
    bi ekmek büyük bi ekmek küçük
    büyük küçük.......

sn kaç yaşındasın ya 13 yaşındayım ama pepeeyi izlemiom bnim 7 yaşındaki kardeşim izlioRenklerle İlgili Şiirler ve Şarkı Sözleri

Yazar : açelya çevrimdışı

Pepeyi izlemeyen varmı ben çok merak eder oldum 35 yaşındayım ben bile izliyorum

pepe

bzz çokk izliyoruz hiç kaçırmıyoruz kaçıran varmı acaba merak ediyorum izlemeniz yeterli çoooooooooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk kkkkkkkk güüüüzeeeeelll bir şey yaRenklerle İlgili Şiirler ve Şarkı SözleriRenklerle İlgili Şiirler ve Şarkı SözleriRenklerle İlgili Şiirler ve Şarkı SözleriRenklerle İlgili Şiirler ve Şarkı Sözleri

Yazar :
    ada
    ada çevrimdışı

Pepenin renklerle ilgili söylediği şarkılar çok güzel çok eğlenceli

Yazar : müco

Renklerle İlgili Şiirler ve Şarkı Sözleri neresini seviyonuz pepenin yaaaaaaaaa iğrenç bir şey yok iki ekmek aldımmış..... halla halla neresini beğeniyorsanız hey allahım yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Renklerle İlgili Şiirler ve Şarkı SözleriRenklerle İlgili Şiirler ve Şarkı SözleriRenklerle İlgili Şiirler ve Şarkı SözleriRenklerle İlgili Şiirler ve Şarkı SözleriRenklerle İlgili Şiirler ve Şarkı SözleriRenklerle İlgili Şiirler ve Şarkı SözleriRenklerle İlgili Şiirler ve Şarkı SözleriRenklerle İlgili Şiirler ve Şarkı SözleriRenklerle İlgili Şiirler ve Şarkı SözleriRenklerle İlgili Şiirler ve Şarkı SözleriRenklerle İlgili Şiirler ve Şarkı SözleriRenklerle İlgili Şiirler ve Şarkı SözleriRenklerle İlgili Şiirler ve Şarkı SözleriRenklerle İlgili Şiirler ve Şarkı SözleriRenklerle İlgili Şiirler ve Şarkı SözleriRenklerle İlgili Şiirler ve Şarkı SözleriRenklerle İlgili Şiirler ve Şarkı SözleriRenklerle İlgili Şiirler ve Şarkı SözleriRenklerle İlgili Şiirler ve Şarkı SözleriRenklerle İlgili Şiirler ve Şarkı SözleriRenklerle İlgili Şiirler ve Şarkı SözleriRenklerle İlgili Şiirler ve Şarkı SözleriRenklerle İlgili Şiirler ve Şarkı SözleriRenklerle İlgili Şiirler ve Şarkı SözleriRenklerle İlgili Şiirler ve Şarkı SözleriRenklerle İlgili Şiirler ve Şarkı SözleriRenklerle İlgili Şiirler ve Şarkı SözleriRenklerle İlgili Şiirler ve Şarkı Sözleri

• Bu konuyu beğendiniz mi?

Güncel Beğeni

Değerlendirme: Toplam 2 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 1.00 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

İstanbul Ne Zaman Fethedilmiştir ?

Resim Yükle

renklerle ilgili şiir renklerle ilgili şiirler renklerle ilgili sözler renklerle ilgili güzel sözler renklerle ilgili çocuk şiirleri renklerle ilgili şarkı renklerle ilgili şarkılar renkler ile ilgili şiirler pepenin renklerle ilgili şarkı sözü pepenin renklerle ilgili şarkı sözleri renklerle ilgili çocuk şiirleri ve yazarları renklerle ilgili söz ana renklerle ilgili şarkılar renklerle ilgili şarkı sözleri renklerle ilgiliçoçuk şiirleri

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz