Yazar : Nehir çevrimdışı

Sponsorlu Bağlantılar

Redtube Yasaklı Sitelere Giriş Problemi

Redtube başta olmak üzere bir çok telekom yasaklı siteye giriş yapamıyorum. DNS yada program yardımıyla en kolay nasıl girebilirim. Google DNS sistemi işe yararmı? Beni yarı yolda bırakmadan gezinti yapacagım bir çözüm lütfen?

Cevat Karabey isimli misafir arkadaşımız bu soruyu sormuş benim bu konuda pek bilgim yok yardımcı olabilecek olan varmı?

PAYLAŞ
    Kimi sevsem sensin,hayret sevgi hepsini nasıl değiştiriyor.Gözleri maviyken yaprak yeşili,senin sesinle konuşuyor,elbet yarım bakışları o kadar tehlikeli senin sigaranı senin gibi içiyor...

LÜTFEN EMEĞE SAYGI.

Yazar : Murat çevrimdışı

Google DNS yada OpenDNS kullanmayı denedinizmi?

Yazar : arzu. çevrimdışı

Canım engelli ise girme vardır engellenmesinde bir sebep.

Yazar : kayra çevrimdışı

Bu sitenin en çok bu kararlı duruşunu seviyorum. Başka siteler olsa DNS degiştirerek bu tür sitelere girmenin yolunu anlatır. Ancak buradaki yönetim Kamunun verdigi kararlara saygılı olarak yasaklanmış sitelere girmeyi anlatmıyor ve bizleri koruyor. Tebrik ederim.

Yazar : Abdullah çevrimdışı

Kullanmayı hiç denediniz mi;?

Yazar : Misafir

Redtube girişi yasaklı zaten girmeyin.

• Bu konuyu beğendiniz mi?

Güncel Beğeni

Değerlendirme: Toplam 1 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 1.00 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin Başkenti Neresidir ?

Resim Yükle

redtube giriş red tubeye nasıl girilir red tubeye nasıl girebilirim red tube giriş redtube ye giriş red tubeye girmek red tubeye giriş redtube red tube ye giriş redtubeye girmek redtube sorunu redtube nasıl girerim redtube sitesine giriş redtubeye nasıl girerim redtube sitesine nasıl girerim

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz