1. #1

  Yazar : Nursena çevrimdışı

  Sponsorlu Bağlantılar

  Garip Meslekler - Bilinmeyen Meslekler

  ünyada en popüler meslekler nelerdir? Birde bu popüler mesleklerin yanında bilmediigniz ilginç meslekler vardır.

  Hayal edin tekila satarak gecede 600 dolar kazanabilir, inci çıkartarak 1.200 dolar kazanabilir, petrol kuyusunda çalışıp 80 bin dolar kazanabilirsiniz. İyi haber ise bu garip işleri yaparak iyi para kazanıp iyi bir özgeçmiş hazırlayabilirisiniz.
  Garip Meslekler - Bilinmeyen Meslekler
  İYİ KAZANDIRAN 10 GARİP MESLEK

  Shot girls
  20’lerindeki genç kızlar için ideal bir iş olan shot girl’ler gecede 300-600 dolar arasında kazanmak mümkün. The Wall Street Journal haberinde yer alan kızlar barda her içki shot’ı için 25 cent alıyorlar bahşişle 1-20 dolara kadar çıkan gelir genç kızların yeni gözdesi.

  Denizaltı aşçısı
  Avustralya’da kıdemli denizaltı aşçısı yıl da tecrübesi varsa 187 bin doları yılda kazanabilir. Bu rakam neredeyse amiralle aynı. Ortalama 58.806 dolar kazanan aşçıların esas anahtar yıl sonundaki bonuslar, açık deniz ödemeleri, denizaltı hizmetleri derken iyi bir yıllık gelir kazanma şansı kazanıyorlar

  Macau tur operatörü
  Eğer bir zengini Çin’in Macau kentine ziyarete ikna edebilirseniz orada bir casino sokabilirseniz yüksek kazançlı oyunlardan yüzde 1.2’si sizin cebinize girebilir.

  Bir iskambil oyunu olan Bakara oynanırsa yüzde 2.7 komisyon alırken ayda 5 bin dolarda kazanabilirsiniz.

  İnci dalgıcı
  Dalgıçlık tehlikeli işler sınıfına girse de inci bulmak için dalan dalgıçlar günde 1.216 dolar kazanabiliyor açık denizler söz konusu olunca açılış 500 dolardan başlıyor.

  Gaz ve petrol dalgıcı
  En keyifli işler arasında sayılmasa da derin suların iyi kazandıran işlerden Meksika körfezinde dalan dalgıçlar yılda 80 bin dolara kadar kazanabiliyor.

  Usta sommelier (şarap garsonu)
  Üst düzey restoranlarda kalifiye şarap garsonların müşterilerin yemeklerine en uygun olan şarabı seçmesi karşılığında 80 ila 160 bin doları bir yılda kazanıyorlar.

  Bu garsonların kendi müşteri portföyleri de olduğundan transfer imkanı da ağız sulandırıyor.

  Uçak icracısı
  Eğer macerayı ve yüksek riskli işleri seviyorsanız bu iş tam size göre. Uçak başına yüzde 6-10 komisyon alan bu uçağın fiyatına göre de maaşı değişebiliyor.

  Kafatası avcısı
  Hayati tehlikesi yüksek olan işler arasında yer alan bu kol hapishane kaçkınları ve aranan kişileri yeniden aynı sokabilmek 10 bin ila 45 bin dolar arasında para kazanırken yıllık 100 bin dolara kadar kazançları çıkabiliyor.

  Beyaz kedi avcısı
  Düşünüldüğünün aksine sokakta kedi kovalayan insanlar değiller bu avcılar sanal dünyada güvenlik boşluklarını bulmak ve sertifikasız programları belirlemek için 123.900 dolar yıllık gelire sahip olabiliyorlar.

  Dublaj
  Çizgi filmler ve radyo reklamlarını seslendirerek 5 dakika için 325 dolar kazanabilir yıllık 50-80 bin dolar kazabilirsiniz.

  Gazeteport

  Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi Garip Meslekler - Bilinmeyen Meslekler-istockphoto_5230342-children-occupations-professions.jpg  
  PAYLAŞ

 2. #2

  Yazar : I$ık çevrimdışı

  Yalancılık diye meslek var oda çok kazandırıyor falcılar yapmakta Garip Meslekler - Bilinmeyen Meslekler

  [SIGPIC][/SIGPIC]
  [FONT=Book Antiqua][COLOR=Olive][B] Cisminin küçüklüğüne bakıpta günahlarını küçük zannetme.[/B][/COLOR][/FONT]

 3. #3

  Yazar : Murat çevrimdışı

  Bir çok garip meslek var en garibide meslek bile denmeyecek şeylere mesler denmesi.


 4. #4

  Yazar : Misafir

  123

  Garip Meslekler - Bilinmeyen MesleklerGarip Meslekler - Bilinmeyen MesleklerGarip Meslekler - Bilinmeyen MesleklerGarip Meslekler - Bilinmeyen MesleklerGarip Meslekler - Bilinmeyen MesleklerGarip Meslekler - Bilinmeyen MesleklerGarip Meslekler - Bilinmeyen MesleklerGarip Meslekler - Bilinmeyen Mesleklerben inci dalgıcıyım hiç para getirmiyor.Garip Meslekler - Bilinmeyen MesleklerGarip Meslekler - Bilinmeyen MesleklerGarip Meslekler - Bilinmeyen MesleklerGarip Meslekler - Bilinmeyen MesleklerGarip Meslekler - Bilinmeyen Mesleklergarsonluk yapmak zorundayım şimdi.Garip Meslekler - Bilinmeyen MesleklerGarip Meslekler - Bilinmeyen MesleklerGarip Meslekler - Bilinmeyen MesleklerGarip Meslekler - Bilinmeyen Meslekler.


 5. #5

  Yazar : Muhibbi çevrimdışı

  Arkeoloji mesela


 6. #6

  Yazar : Misafir

  cv

  jeofizik mühendisi nasıl bilen warmı? Garip Meslekler - Bilinmeyen Meslekler


 7. #7

  Yazar : Misafir

  tşkrlrGarip Meslekler - Bilinmeyen Meslekler


 8. #8

  Yazar : Misafir

  Garip Meslekler - Bilinmeyen MesleklerGarip Meslekler - Bilinmeyen MesleklerGarip Meslekler - Bilinmeyen MesleklerHEEEEEEEEEEEE BUNU BİLMEYECEK NE VAR Garip Meslekler - Bilinmeyen MesleklerGarip Meslekler - Bilinmeyen MesleklerGarip Meslekler - Bilinmeyen MesleklerGarip Meslekler - Bilinmeyen MesleklerGarip Meslekler - Bilinmeyen MesleklerGarip Meslekler - Bilinmeyen MesleklerGarip Meslekler - Bilinmeyen MesleklerGarip Meslekler - Bilinmeyen MesleklerGarip Meslekler - Bilinmeyen MesleklerGarip Meslekler - Bilinmeyen MesleklerGarip Meslekler - Bilinmeyen MesleklerGarip Meslekler - Bilinmeyen MesleklerGarip Meslekler - Bilinmeyen MesleklerGarip Meslekler - Bilinmeyen MesleklerGarip Meslekler - Bilinmeyen Meslekler


 • Bu konuyu beğendiniz mi?

  Garip Meslekler - Bilinmeyen Meslekler

  Güncel Beğeni


  Değerlendirme: Toplam 4 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 1.00 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin Başkenti Neresidir ?

Resim Yükle

 Garip Meslekler - Bilinmeyen Meslekler

bilinmeyen meslekler bilinmedik meslekler hiç bilinmeyen meslekler bilinmeyen meslekler nelerdir fazla bilinmeyen meslekler tanınmamış meslekler çok bilinmeyen meslekler tanınmayan meslekler fazla tanınmayan meslekler bilinmeyen meslek adları en bilinmedik meslekler türkiyede bilinmeyen meslekler çok fazla bilinmeyen meslekler en bilinmeyen meslekler bılınmeyen meslekler

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz