Yazar : Kayıtsız Üye

Sponsorlu Bağlantılar

ilk tanışma sözleri

ilk tanışma sözleri nelerdir?

PAYLAŞ

Yazar : I$ık çevrimdışı

Tanışacağınız kızı üstün görmeyin.Yani kanatlı bir melek değil.Bir insan insan olarak görürseniz kendinizi

İlk olarak kızın sevgilisinin olup olmadığı öğrenilmeli nasıl öğrenilir?
    1.Gözlemleyerek (yanın da sevgilisi var ise hallerinden belli olur)
    2.Ortak arkadaştan öğrenerek
    3.Sorarak (bu tanıştıktan sonra yapılabilir )

Öncelikle kızın da tanışmaya istekli olup olmadığından emin olmalıyız.Nasıl emin olabiliriz ?
    Kızın bakışlarından,hareketlerinden,tepkilerinden eğer bunlar olumlu ise tanışma aşamasına geçilebilir.
    Tanışma aşaması uzun tutulmamalıdır.Çünkü sadece bakışmak bir süre sonra acı verir ve kızın sevgilisi yok
    ise sevgilisi olabilir.Tanışmak bir fırsattır tanışamazsanız bir başkası tanışır.Tanışmaktan korkmamak gerek
    Kazanmadığınız bir şeyi kaybedemezsiniz değil mi ?Tanışma girişimin de bulunursanız.Tanışırsınız veya tanışamazsınız...
    Sonuç elde edersiniz.Fakat tanışma girişiminde bulunmazsanız her daim tanışamamış olarak kalırsınız ve şu
    soruyu sorarsınız tanışsam tanışır mı ?,tanışabilir mi ? bu tip sorular aklınızdadır.Bunları uygulamadan öğrenemezsiniz.
    En doğrusu tanışmaya çalışmaktır.Karamsar bir şekil de beklemek sadece üzer.

Kızlar genellikle grup halinde gezerler bu da tanışmayı zor kılar.Onun için ortak arkadaş olup olmadığına bakılır.
    Yani kızın arkadaşı sizin de arkadaşınız..Ortak arkadaş var ise kaç tane olduğuna bakılır.
    Örneğin beş tane ortak arkadaş var.Bu ortak arkaşlar için de aranızın en iyi olduğu arkadaşınıza kız ile tanışmak istediğinizi anlatmalısınız .
    Ortak arkadaş nasıl yardımcı olabilir ?
    1.Örneğin kıza şöyle diyebilir.Meltem Hasan arkadaşım seninle tanışmak istiyor ?
    2.Hasan kızın bulunduğu ortama getirilir ve ora da Meltem ile Hasan tanışabilir.
    2.Yöntem 1.yönteme göre daha uygundur .Hem Hasan adlı tanımadığı kişinin yanın da kız kendi arkadaşını gördüğün de pek
    güvensizlik sorunu yaşamaz.Tanışırken hemen telefon ve msn istenmemeli...Kızın durumuna göre istenilebilir.
    Kız ile tanışılacağı gün giyim tarzı mümkün olduğunca iyi olmalıdır.Abartıya kaçılmayacak şekil de giyimin iyi olması ve
    temizlik kızın olumlu bakmasına neden olur sonuçta dış görünüş tanışma aşamasın da en önemli kavramlardan biridir.Çünkü ilk
    görüşmeler de dış güzelliğe bakılır sonrasın da iç güzellik öne çıkar..Tanışıldığı gibi ilişki teklif etmek risklidir.Kız
    tanımadığı için güvensizlikten red edebilir.

Tanışırken ortak arkadaş yok ise ne yapılmalı ?
    Ortak arkadaş yok ise kızın arkadaşlarından biri ile arkadaş olarak kız ile tanışılabilir veya kızın bulunduğu
    ortamlara girerek kız ile tanışabilinir.
    Bunlar yapılmazsa geriye kendi çabalarınız ile tanışmak kalır.Eğer kendi çabalarınız ile tanışacaksanız
    kızın yalnız olmasına dikkat edin.Yalnızken daha rahat konuşabilirsiniz.Etkili konuşursanız kız etkilenir.Önce düşünün sonra konuşun.
    Kısa ve öz konuşmaya dikkat edin.Konuşmayı uzatırsanız
    sıkarsınız.Merhaba der isminizi söylersiniz kendinizden emin
    bir şekil de çünkü bu önemlidir.Kız tanışmaya istekliyse tanışma sürecini kolay geçersiniz.Gülmek,sırıtmak bu gibi şeyler yaparsanız.
    Kız dalga geçtiğinizi oyun oynadığınızı
    zanneder ve başarısız olursunuz.Duruşunuz dik olmalı özgüveninizin iyi olduğunu belli etmelisiniz.Kibar bir şekil de
    yaklaşmalısınız...Nasıl yaklaşırsanız kız da o şekil de yaklaşır.Ters yaklaşırsa kötü söz söylerse vs.kızın seviyesini
    kısa süre için de öğrenmiş olursunuz ve tanışmaya layık biri olmadığını öğrenirsiniz.
    Biraz da sohbet ederseniz artık tanışma gerçekleşmiştir.Kızın ismini unutmamalısınız.Kızı gördüğünüzde ismi ile seslenirsiniz
    ne de olsa artık o tanıdığınız biridir.

" İlk görüşte aşka inanır misin ? Yoksa dışarı çıkıp tekrar mi gireyim?"
    " Affedersiniz! Biz kücükkken farklı okullarda okumamış miydik?"
    " Sırtına dokunup: "Aman Allahım gerçekten omuz kemikleri!! Ben bunları kanat anmıştım!"
    " Çukulatadan bebeklerimiz bir düğün pastasının üstünde sence de güzel görünür mü ?"
    Saati sorun."9'u 5 mi geçiyor? Bugün pazartesi 28 mart 9.05..Sizinle tanıştığımın günü ve zamanı aklımda tutmam gerekli de!"
    Oturdunuz, konuştunuz ve kalktı gidiyor..Bir şey unutmadın mı? "Neyi?" "Beni.!"
    " Bu şehirde yabancıyım . Bana evinin yolunu tarif edebilir misin?"
    " Burnunda bir tripotz var." -Ne var? Eğer gülerse isler yolunda, gülmezse...
    " Baban uzaylı miydi? Senin gibi bir şey yeryüzünde yok çünkü!"
    " Telefon numaramı unutmuşum, seninkini ödünç alabilir miyim?
    " Merhaba! Bay Watch'un son bölümünde harika oynadın, bir imza alabilir miyim?"
    " Erkek "Sesi sen de duydun mu?" " Ne sesi? Ben bir şey duymadım!" " Kalbim kirildi "
    " Baban hırsız miydi?" "Hayır ! Ne Alaka?!?" Gözlerinin yerine konulan elmasları kim,nerden çaldı o zaman?
    " Bana yolu tarif edebilir misiniz?" Kız: Ne yolu? Nereye? Kalbine
    " Beni bir cimcikler misin" Kız:" Neden?""Bu güzellik gerçek olamaz! Rüya görüyorum sanırım"
    " Annenle baban zamanında karşılaşmasaydı,yeryüzündeki en mutsuz insan ben olurdum!"
    " Siz Cosmo'nun kapağındaki o mükemmel Kız değil misiniz?"
    " Umarım suni solunumdan anlıyorsundur..Soluğumkesildi seni görünce!"
    " Tanıştığımıza sevindim. Ben (Adiniz) sen:- Muhteşem"
    Ortama göre .." Bu barın (restoranın) en güzelkızı olmak nasıl bir duygu?"
    " Benim dördüncü Kız arkadaşıma çok benziyorsun." Kaç tane kız arkadaşın oldu senin? "ÜC"
    Bu tip sözlerle kesinlikle bayanlara yaklaşmayınız ilk tanışma sözleri

[SIGPIC][/SIGPIC]
    [FONT=Book Antiqua][COLOR=Olive][B] Cisminin küçüklüğüne bakıpta günahlarını küçük zannetme.[/B][/COLOR][/FONT]

Yazar : Murat çevrimdışı

Merhaba ben MURAT? ilk tanışma sözleri

Yazar : Abdullah çevrimdışı

Slm ben abdullah....

Yazar : Muhibbi çevrimdışı

İlk tanışmada insanlar utangaç olurlar genelde

Yazar : Misafir

ilk tanışma sözleriya kızla dershanede tanıştık ama bi türlü konuşamıyorumilk tanışma sözleri

Yazar : Vitruvius

Arkadaşlar bende bu konudaki deneyimlerimi sizlerle paylaşmak bi nebze de olsa yardımcı olmak istiyorum, sürekli bu konuda internette olan bilgileri, sayfaları, makaleleri talan etmiş biriyim başlarda sadece okuyordum doğal olarak bir faydasını görmedim ancak bu öğrendiklerimi uygulamaya koyduğumda inanılmaz tecrübeler edindim edinmeye de devam ediyorum ilk tanışma sözleri bu araştırmaları yaparken en çok www.cikmateklifi.gen.tr sitesindeki paylaşımlar bana fayda sağladı, şu kadarını söyliyim kadınları etkileme konusunda benim diyen adamın bile bu siteden öğrenebilecek çok şeyi var ama dediğim gibi bunları dısarda uygulamak kaydıyla ilk tanışma sözleri

• Bu konuyu beğendiniz mi?

ilk tanışma sözleri

Güncel Beğeni

Değerlendirme: Toplam 3 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 2.67 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Vücuttaki Görme Organı Nedir ?

Resim Yükle

ilk tanışma sözleri

tanışma sözleri ilk tanışma sözleri ilk tanışma mesajları yeni tanışma sözleri tanışma mesajları tanışma soruları ilk tanışma mesajı yeni tanışma mesajları kızla tanışma sözleri tanışma mesajları kısa kızla tanışma mesajları ilk tanışma soruları ilk tanışma şiirleri yeni tanışma şiirleri ilk kızla tanışma sözleri

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz