Yazar : Nehir çevrimdışı

Sponsorlu Bağlantılar

9 yaş zeka testi

9 yaş için zeka testi lazım bana

PAYLAŞ
    Kimi sevsem sensin,hayret sevgi hepsini nasıl değiştiriyor.Gözleri maviyken yaprak yeşili,senin sesinle konuşuyor,elbet yarım bakışları o kadar tehlikeli senin sigaranı senin gibi içiyor...

LÜTFEN EMEĞE SAYGI.

Yazar : I$ık çevrimdışı

9 yaş zeka testi Nehir Nickli Üyeden Alıntı 9 yaş zeka testi
    9 yaş için zeka testi lazım bana
    8 - 10 yaş olarak geçiyor diye biliyorum ikisinden birisi işini görecektir canım

[SIGPIC][/SIGPIC]
    [FONT=Book Antiqua][COLOR=Olive][B] Cisminin küçüklüğüne bakıpta günahlarını küçük zannetme.[/B][/COLOR][/FONT]

Yazar : Murat çevrimdışı

Çocukların Zekalarını ölçtürmekle ne gececek elimize? Yarış atı gibi çocuk yetiştiyoruz sonrada robot oluyorlar.

Yazar : Misafir

4eder

20-4-=24

Yazar : Ruhsar çevrimdışı

Zeka testini bende gereksiz buluyorum

Her Ruhu Saran Bir Sar vardır :)

Yazar : Ziyaretci

8 yaşındayken 9 tane koyun saydım 10 yaşında kaç testi geçerim?

Yazar : aysima çevrimdışı

bırakın bu testleri ya çocukları kendi haline bırakın

ankara dir cevap bu nedenle zekiyim.

Yazar : Muhibbi çevrimdışı

online IQ testleri mevcut nette

+ Cevap Ver
Sayfa 1/2 12 SonSon
  • Bu konuyu beğendiniz mi?

9 yaş zeka testi

Güncel Beğeni

Değerlendirme: Toplam 5 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 2.40 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

İstanbul Ne Zaman Fethedilmiştir ?

Resim Yükle

9 yaş zeka testi

9 yaş zeka testi 9 yaş için zeka testi aykü testi 9 yaş 9 yaş için ıq testi 9 yaş testleri 9 yaş aykü testi 9 yaş ıq testi 9 yaş zeka testi yap ıq testi 9 yaş için 9 yaş zeka testi soruları ıq testi 9 yaş zeka testi 9 yaş 10 yaş zeka testi 9 yaş q testi 9 yaş ıq testi yap

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz