Yazar : Anatolia

Sponsorlu Bağlantılar

insanlığa Hizmet etmiş Türk Bilim Adamları

Bir çok bilim adamı buldum ancak bunların arasında tarihten bugüne gelen insanlığa hizmet etmiş türk bilim insanlarının listesini tam anlamı ile bulamadım mevcutmudur?

PAYLAŞ

Yazar : ayşenur harikalar diyarı

eskiden bize hizmet eden bilim insanları

benim ödevim oldugu için sizle konuşuyorum beni kabul edin eskiden bize hizmet eden bilim insanlarını hayla bulamadım

Yazar : Misafir

hz. Muhammedi çok seviyoruz, onun yolundan gelen bir çok bilim adamı vardır.

İbni Sina Farabi filan var işte

Yazar : Şaban çevrimdışı

Mevlana,Hoca Dehhanı,Seyyıt Nesımı....

Yazar : sarah

insanlığa Hizmet etmiş Türk Bilim Adamları Bulamıyorum insanlığa hizmet etmiş kişileri!

bulamadıminsanlığa Hizmet etmiş Türk Bilim Adamlarıinsanlığa Hizmet etmiş Türk Bilim Adamları

insanlığa hizmet etmiş iki kişi

ben biliyorum halide edip adıvar,nene hatuninsanlığa Hizmet etmiş Türk Bilim Adamlarıinsanlığa Hizmet etmiş Türk Bilim Adamlarıinsanlığa Hizmet etmiş Türk Bilim Adamlarıinsanlığa Hizmet etmiş Türk Bilim Adamları

bulamadım nerden bulabilirim?insanlığa Hizmet etmiş Türk Bilim Adamlarıinsanlığa Hizmet etmiş Türk Bilim Adamlarıinsanlığa Hizmet etmiş Türk Bilim Adamlarıinsanlığa Hizmet etmiş Türk Bilim Adamlarıinsanlığa Hizmet etmiş Türk Bilim Adamlarıinsanlığa Hizmet etmiş Türk Bilim Adamlarıinsanlığa Hizmet etmiş Türk Bilim Adamlarıinsanlığa Hizmet etmiş Türk Bilim Adamlarıinsanlığa Hizmet etmiş Türk Bilim Adamlarıinsanlığa Hizmet etmiş Türk Bilim Adamlarıinsanlığa Hizmet etmiş Türk Bilim Adamlarıinsanlığa Hizmet etmiş Türk Bilim Adamlarıinsanlığa Hizmet etmiş Türk Bilim Adamlarıinsanlığa Hizmet etmiş Türk Bilim Adamlarıinsanlığa Hizmet etmiş Türk Bilim Adamlarıinsanlığa Hizmet etmiş Türk Bilim Adamlarıinsanlığa Hizmet etmiş Türk Bilim Adamlarıinsanlığa Hizmet etmiş Türk Bilim Adamlarıinsanlığa Hizmet etmiş Türk Bilim Adamları insanlığa Hizmet etmiş Türk Bilim Adamları

Yazar : Sinel çevrimdışı

Benim ilk aklıma gelen İbni Sinadır

+ Cevap Ver
Sayfa 1/2 12 SonSon
  • Bu konuyu beğendiniz mi?

Güncel Beğeni

Değerlendirme: Toplam 4 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 2.00 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

İstanbul Ne Zaman Fethedilmiştir ?

Resim Yükle

insanlığa hizmet etmiş türk bilim adamları insanlığa hizmet etmiş bilim adamları insanlığa hizmet etmiş kişiler insanliga hizmet etmis kisiler insanlığa hizmet etmiş türk bilim insanlarından biri insanlığa hizmet etmiş ünlü kişiler insanlığa hizmet etmiş türk bilim insanları insanlığa hizmet eden kişiler insanlığa hizmet eden türk bilim adamları insanlığa hizmet etmiş türk bilginleri bilime hizmet eden türk bilim adamları insanlığa hizmet etmiş ünlü bir kişi insanlığa hizmet edenler insanlığa hizmet etmiş türk bilim insanı insanliga hizmet etmis turk bilim adami

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz