Yazar : Kutlu Doğum

Sponsorlu Bağlantılar

571 de Bir Güneş Doğdu ilahisinin sözleri

Selamün Aleyküm arkadaşlar.
    Bu hafta biliyorsunuz Peygamber efendimizin doğum günü ve mübarek mevlüt kandili Perşembeyi Cumaya bağlayan gece bu nedenlede çocuklarımın öğrenmesi için 571 de bir güneş doğdu ilahisinin sözlerini istiyorum.

PAYLAŞ

Yazar : I$ık çevrimdışı

Konulu linkimizde daha önceden verilmişti dilerseniz bakabilir dilerseniz buradan da size yazabilirim hatta yazayım .

571'DE BİR GÜNEŞ DOĞDU

Beş Yüz Yetmiş Bir'de
    Bir güneş doğdu:
    Adı Muhammed'di
    İlk sözü ümmet.

Babasıydı Abdullah,
    Annesiydi Amine,
    Süt annesi Halime,
    Doğdu Cennet evine.

Bastı altı yaşına,
    Kaldı bir tek başına,
    İnci gibi annesi,
    Üzüntüler boşuna.

Hak dindirdi her yaşı,
    Dedesiyle amcası,
    Hemen kanat gerdiler,
    Büyüdü gül goncası.

Kırk yaşına gelince,
    Peygamberlik verildi,
    Allah birdir deyince,
    Putlar yere serildi.

Beş Yüz Yetmiş Bir'de
    Bir güneş doğdu:
    Adı Muhammed'ti
    İlk sözü ümmet.

Selam sana nazlı Nebi,
    Selam sana göz bebeği,
    Mevla'nın kudretiyle selam,
    Selam sana Nur-i dilara,
    Selam sana Hak Habibi,
    Rahman'ın kudretiyle selam,
    Selam sana Andelib-i Zi-Şan,
    Selam sana Muhammed'im,
    Cebrailin yüreğiyle selam,
    İbrahimce selam,
    Rahimce ,Gafurca selam,
    Selam sana ey yetimler padişahı,
    Selam sana Ahmed-i Nefes-i Yar,
    Eyyüpçe selam,
    Selam sana ya Nebiyyallah,
    Selam sana ya Habiballah,
    Selam sana ya Rasulallah...

[SIGPIC][/SIGPIC]
    [FONT=Book Antiqua][COLOR=Olive][B] Cisminin küçüklüğüne bakıpta günahlarını küçük zannetme.[/B][/COLOR][/FONT]

Yazar : Nehir çevrimdışı

571 de bir güneş doğdu benim kızımın ninnisi haline geldi onu söylemessem uyumuyor571 de Bir Güneş Doğdu ilahisinin sözleri

Kimi sevsem sensin,hayret sevgi hepsini nasıl değiştiriyor.Gözleri maviyken yaprak yeşili,senin sesinle konuşuyor,elbet yarım bakışları o kadar tehlikeli senin sigaranı senin gibi içiyor...

LÜTFEN EMEĞE SAYGI.

Yazar : betül çevrimdışı

İsmail uslu beyefendi 571 grubu ile gönüllerimize etki eden çok güzel bir çalışma yapmış. Allah kendisinden ve ekibinden çokca razı olsun.

Yazar : Kayıtsız Üye

Hz. Muhammed

çok güzel bir ilahi çok beğendim arasıra hergün söylüyorum.

Yazar : duygu

571 ilahisi

sizin bu illahilleriniz çok güzel bu illahilleri hep söylüyorum.

Yazar : I$ık çevrimdışı

571 de Bir Güneş Doğdu ilahisinin sözleri Kayıtsız Üye Nickli Üyeden Alıntı 571 de Bir Güneş Doğdu ilahisinin sözleri
    çok güzel bir ilahi çok beğendim arasıra hergün söylüyorum.
    571 de Bir Güneş Doğdu ilahisinin sözleri duygu Nickli Üyeden Alıntı 571 de Bir Güneş Doğdu ilahisinin sözleri
    sizin bu illahilleriniz çok güzel bu illahilleri hep söylüyorum.

İnsanı çok rahatlatıyor.

[SIGPIC][/SIGPIC]
    [FONT=Book Antiqua][COLOR=Olive][B] Cisminin küçüklüğüne bakıpta günahlarını küçük zannetme.[/B][/COLOR][/FONT]

Yazar : kübra

571

bu ilahiyi çok seviyorum emmegi geçenlerden allah razı olsun

Yazar : Nursena çevrimdışı

Teşekkür ederim çok severim bu grubu çok şekerler

Yazar : Kayıtsız Üye

cok güsell

çokk güsell bi ilahi bn bunu dinledim ve aileme dinlettim onlarda çok beğendiler siz de dinlerseniz çok sevinirim gerçekten çok güsell bence sizde ailenize dinletirseniz çok memnun olurum ÇOK GÜZELLL DİNLEYİN VE DİNLETİN

+ Cevap Ver
Sayfa 1/26 12311 ... SonSon
  • Bu konuyu beğendiniz mi?

Güncel Beğeni

Değerlendirme: Toplam 59 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 4.93 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin Başkenti Neresidir ?

Resim Yükle

571 de bir güneş doğdu sözleri 571 ilahisi sözleri 571 de bir güneş doğdu 571 bir günes dogdu sözleri 571de bir güneş doğdu sözleri 571 ilahi sözleri 571 bir güneş doğdu sözleri çoçuk ilahileri 571 sözleri 571de bir güneş doğdu beşyüz yetmiş birde sözleri 571 ilahisi 571 de bir güneş doğdu sözü 571de 1 güneş doğdu sözleri 571 sözleri 571 bir güneş doğdu

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz