1. #1

  Yazar : Murat çevrimdışı

  Sponsorlu Bağlantılar

  Adnan Menderes'in Çocukları Kimler?

  Türkiye Cumhuriyetinin büyük liderlerinin olan ve haksız yere idam edilen Adnan Menderes
  10 yıl Başbakanlık görevi yaptıktan sonra 27 Mayıs darbesiyle idam edilmiş ve ardında Yüksel, Mutlu ve Aydın Menderes olarak 3 erkek evlat bırakmıştır.

  Adnan Menderesin, 3 erkek çocuğu vardır:
  Adnan Menderesin Çocukları Kimler?
  Oğullarından Yüksel Menderes babası Adnan Menderes'in ölümünden sonra intihar etmiş, Mutlu Menderes, trafik kazasında yaşama veda etmiş hayatta kalan oğlu Aydın Menderes de çok ağır bir kaza geçirmiştir. Aydın Menderes de 2011 yılında hakka yürümüştür.

  Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi -adnan-menderesin-ocuklar-.jpg  
  PAYLAŞ

 2. #2

  Yazar : finduk çevrimdışı

  Adnan Mendres'in çocuklarından biri Ankara Asri mezarlığında Dedesinin yanında yatmakta Gülveren kapısından girince duvar dibinde.


 3. #3

  Yazar : birtanem16 çevrimdışı

  Ailenin başına gelenlere bakar mısınız, bunlar tesadüf olamaz.


 4. #4

  Yazar : gulemben çevrimdışı

  Adamın ne bahtı varmış çocukları öldü kendi öldü çok acı verici.


 • Bu konuyu beğendiniz mi?

  Adnan Menderes'in Çocukları Kimler?

  Güncel Beğeni


  Değerlendirme: Toplam 3 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 5.00 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

İstanbul Ne Zaman Fethedilmiştir ?

Resim Yükle

 Adnan Menderes'in Çocukları Kimler?

adnan menderes cocuklari adnan menderesin ogullari adnan menderesin cocuklari adnan menderes in oğulları adnan menderes ogullari yüksel menderes adnan menderes çocukları adnan menderesin çocukları menderesin cocuklari adnan menderes in çoçukları yüksel menderes kimdir adnan menderes oğulları mutlu menderes menderes ogullari mutlu menderes kimdir

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz