1. #1

  Yazar : Murat çevrimdışı

  Sponsorlu Bağlantılar

  Terminator 5 ne zaman sinemalarda?

  Arnold Schwarzenegger Terminator 1,2,3,4 Serileriyle ses getirmiş sevenlerin bu serinin 5. bölümün çekilip cekilmeyecegini merak ediyorlardı.

  Arnold Schwarzenegger Terminator 5 İçin Sinemaya Geri Dönüyor

  California Valiliği yaptığı süre içerisinde beyazperdeden 8 yıl uzak kalan 63 yaşındaki Arnold Schwarzenegger, Terminatör serisinin beşincisiyle sinemaya dönüyor. Yönetmenliğini Justin Lin’in yapacağı film 25 milyon dolarlık (38 milyon TL) bütçeye sahip olacak. Arnold’ın film için ne kadar alacağı ise henüz netlik kazanmadı.

  Vücut geliştirme şampiyonu olan Arnold serinin ilk filmini 1984 yılında çevirdi. Serinin son filminde başrolü Christian Bale canlandırmıştı. Filmin vizyon tarihiyle ilgiliyse net bir tarih yok.

  PAYLAŞ

 2. #2

  Yazar : Abdullah çevrimdışı

  Böyle filmleri hiç izlemedim ve izlememde...


 3. #3

  Yazar : Misafir

  Ben izlemem öyle termi mermi utanmasalar Terminator 100 çekecekler adam geldi kaç yaşına..


 4. #4

  Yazar : rodali çevrimdışı

  filme dair adı geçen şimdiye kadarki en iyi treminatör kadrosu;arnold schwarzenegger, linda hamilton veedward furlong'dan şimdiye kadar inkar niteliğinde bi' açıklama gelmemiş.


 5. #5

  Yazar : KONTROWKEN

  TermİnatÖr 5

  1 den 4 kadar sÜperdİ İnŞ bu da sÜper olur arnold geliyorsa bİde ooo laf yok fİlmİ İzlemeden yorum yapilmasin


 6. #6

  Yazar : aysima çevrimdışı

  Terminatör güzel bir film heyecan veriyor izlerken


 7. #7

  Yazar : Misafir

  süper olacağından eminim terminatör 5 Terminator 5 ne zaman sinemalarda?


 8. #8

  Yazar : Misafir

  terminator serisi güzel bir film. sinema tarihine damgasını vurmuş nadir filmlerden biridir..


 9. #9

  Yazar : Misafir

  terminatör 5 sabırsızlık la bekli yorum en sewdiğim filimlerden biri arkadaşlar izlemeden yorum yapmayın lütfen .. !!Terminator 5 ne zaman sinemalarda? inşallah 5 te cıkar adama helal olsun Terminator 5 ne zaman sinemalarda?


 10. #10

  Yazar : Hoca çevrimdışı

  bu film hakkındaki söylentiler arasında linda hamilton ve arnold schwarzenegger'ın yanında michael biehnin de adı geçmektedir.


+ Cevap Ver
Sayfa 1/2 12 SonSon
 • Bu konuyu beğendiniz mi?

  Terminator 5 ne zaman sinemalarda?

  Güncel Beğeni


  Değerlendirme: Toplam 3 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 4.67 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin güneyinde kalan Deniz hangisidir?

Resim Yükle

 Terminator 5 ne zaman sinemalarda?

terminatör 5 ne zaman çıkacak terminatör 5 ne zaman vizyonda terminatör 5 çıkacakmı terminatör 5 ne zaman çekilecek terminatör 5 ne zaman vizyona girecek terminatör 5 ne zaman çıkıyor terminatör 5 vizyon tarihi terminatör 5 ne zaman terminatör 5 sinemalar görevimiz tehlike 5 ne zaman çıkacak terminator 5 ne zaman çıkacak terminator 5 cıkacakmı terminator 5 ne zaman terminatör 5 gösterim tarihi terminatör 5 çıkacak mı

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz