1. #1

  Yazar : Nehir çevrimdışı

  Sponsorlu Bağlantılar

  Nar çekirdeği yağı ile gençleşiyoruz

  Gençlik iksiri’ olan nar çekirdeği yağı, fabrikasyon olmayan bir yolla yani damıtma yöntemi ile elde ediliyor. Nar çekirdeği yağının sağladığı güzellik, gerçek güzellik! Bu yağ sadece cilde ihtiyaç maddelerini takviye etmekle kalmıyor, yenileme özelliği de bulunuyor. Ancak bu etkinin olabilmesi için yağın, yüzde yüz doğal ortamda üretilmiş meyveden elde edilmesi ve soğuk sıkma yöntemiyle üretilmesi gerekiyor. Nar çekirdeği yağı kırışıklıkların giderilmesinde de eşsiz bir doğal reçete; hücrelerin yenilenmesine de yardımcı.

  Güzellik, kırmızı tanelerin çekirdeğinde gizli!

  Nar yağı, yaşlanmayı önleyici ve tersine çevirici özelliklerinden dolayı önemli bir doğal yağ haline geldi. Kadınlar arasında da popüler olmaya başladı. Orta yaşlar için yaşlanmayı önleyici özelliklere sahip yağ, genç ciltlerde de işe yarıyor. Onlara daha canlı ve parlak bir görünüm veriyor, çizgileri engelliyor.

  2 aylık nar çekirdeği yağı kürü nasıl uygulanır?

  Yorgun ve yaşlı bir görünümü ortadan kaldıran bu kürde, nar çekirdeği yağını bir pamuğa sıkarak cildinize uyguluyorsunuz. Sonra parmaklarınızla hafif hafif masaj yaparak gözaltı hariç, tüm yüze ve boyuna yediriyorsunuz.

  30 yaşında olan ama hala 20'li yaşların başında gözüken Ebru Şallı’nın güzelliğini nar özlü kremler kullanmaya borçlu olduğunu her fırsatta söylediğini anımsayın!

  Doğanın farkı!

  Nar çekirdeği yağı, bakımsızlık, yaş ve hava etkilerinden dolayı bazı maddeleri kaybetmiş ve yıpranmış ciltler için “S.O.S çözüm" getiren bir doğal yağ. Birçok bitkisel yağın özünde şifa ve gençlik özellikleri saklı ama "nar çekirdeği yağı" gerçek anlamda adeta gençliğin gizli sırrını barındırıyor. Herbalium'un ürettiği yağ doğal östrojen içeriyor; cilt besleyici, sıkılaştırıcı etkisi ile gençlik kazandırıyor. Düzenli kullanımda cildin pürüzsüz bir hale gelmesine yardımcı oluyor. Yaşlılığı tersine çevirici özelliği ile güzelliğine düşkün kadınların çoğu onu tercih ediyor.

  Telefonla bitkilerin dünyasına ilişkin bütün sorularınızı sorabilir veya bize mail yollayabilirsiniz. Telefonlarımız 24 saat açıktır.

  Doğal bir yaşam ve sağlık hep yanınızda olsun,

  PAYLAŞ
  Kimi sevsem sensin,hayret sevgi hepsini nasıl değiştiriyor.Gözleri maviyken yaprak yeşili,senin sesinle konuşuyor,elbet yarım bakışları o kadar tehlikeli senin sigaranı senin gibi içiyor...


  LÜTFEN EMEĞE SAYGI.

 2. #2

  Yazar : NeFeS çevrimdışı

  Nar yemeyi çok seviyorum ama ayıklamak çok zahmetli her denememde üstüm başım minik nar suyu lekesi oluyor. Ama bu kadar faydası için değer doğrusu. Teşekkür ederim paylaşımınız için.


 3. #3

  Yazar : I$ık çevrimdışı

  Nar çekirdegi aynı üzüm cekirdegi gibi yararlıdır.
  Nar çekirdeği yağı ile gençleşiyoruz

  Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi -nar_tb.jpg  
  [SIGPIC][/SIGPIC]
  [FONT=Book Antiqua][COLOR=Olive][B] Cisminin küçüklüğüne bakıpta günahlarını küçük zannetme.[/B][/COLOR][/FONT]

 4. #4

  Yazar : Nursena çevrimdışı

  Nar yağı ile huzur buldum diyebilirim.


 5. #5

  Yazar : Kelebek çevrimdışı

  Gençleştirici etkisi ile Nar çekirdegi yagından geçenlerde Ahmet Maranki ile birde Ömer hoca bahsetmişti. İbrahim saraçoğlu hocamda bir programında nar çekirdeğinden bahsetmişti bencede çok harika bir meyve.


 6. #6

  Yazar : sweety çevrimdışı

  Narın zaten kabugunu açında icinde çıkar o kırmızılık insana bir huzur veriyor yağıda kendide şifa kaynagı.


 7. #7

  Yazar : Murat çevrimdışı

  Uzmanlar hücrelerin yenilenmesine yardımcı olduğunu anımsatıyorlar. Cilt dokusunun daha pırıltılı ve elastiki görünmesini sağladığını, cildin kaybettiği kolojeni ve cilde gerekli olan malzemeleri kazandırdığını ifade ediyorlar.

  Yaşlanmayı önleyici ve tersine çevirici özelliklerinden dolayı çok kullanılan Nar Çekirdeği Yağı cildi serbest radikallere karşı koruyarak cilt dokusunun daha pırıltılı ve elastik görünmesini sağlar ve hafif kırışıklıkların giderilmesinde etkilidir. Nar Çekirdeği Yağının yaklaşık yüzde 60′ı punicic asittir. Bu asit antioksidan özelliği gösterir ve yağın sağlığı koruyucu etkisini güçlendirir. aisha, nar çekirdeğinin soğuk preslenerek değerinden hiçbir şey kaybetmeyen organik nar çekirdeği yağını vücut ürünlerinde, granüllerini ise bazı arındırıcılarda kullanıyor.

  Her yaştan kadının güzellik iksiri oldu
  Akıllı kadınların bu yağı keşfettiğini, yaşlanmayı önleyici ve tersine çevirici özelliklerinden dolayı önemli bir doğal ürün haline geldiğini anlatıyor. Orta yaşlar için yaşlanmayı önleyici özelliklere sahip. Genç ciltler de yararlanıyor. Onlara daha canlı ve parlak bir görünüm veriyor, çizgileri engelliyor.. Yorgun ve yaşlı bir görünümü ortadan kaldıran iki aylık nar çekirdeği yağı kürü güzelliğin uygulaması. Tüm yüze ve boyuna uygulanıyor.. Bir pamuğa sıkarak cildinize yediriyorsunuz. Sonra parmaklarınızla hafif hafif masaj yaparak gözaltı hariç yediriyorsunuz.


 8. #8

  Yazar : Şaban çevrimdışı

  Narın yağıda çıkmış vay be


 • Bu konuyu beğendiniz mi?

  Nar çekirdeği yağı ile gençleşiyoruz

  Güncel Beğeni


  Değerlendirme: Toplam 2 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 5.00 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

İstanbul Ne Zaman Fethedilmiştir ?

Resim Yükle

 Nar çekirdeği yağı ile gençleşiyoruz

nar çekirdeği yağı nar çekirdeği yağı faydaları ibrahim saraçoğlu nar çekirdeği yağı nar çekirdeği yağı ibrahim saraçoğlu nar yağının faydaları nar yağının cilde faydaları nar çekirdeği yağının faydaları nar çekirdeği yağı ne işe yarar nar cekirdegi yagi nar çekirdeği yağı nasıl kullanılır nar çekirdeği yağı yüze nasıl kullanılır nar yaginin faydalari nar çekirdegi yagı nar çekirdeği yağı kullananlar nar yağı faydaları

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz