Yazar : Murat çevrimdışı

Sponsorlu Bağlantılar

Mustafa Bozkurt'un O Ses Türkiye'de Söylediği Şarkı

9 Aralık 2013 pazartesi günü O Ses Türkiye yarışmasının geçen sezonun birincisi Mustafa Bozkurt'un Aralık ayı sonunda piyasaya çıkacak olan albümündeki şarkının sözleri.

Yeni yeni başladı kısacık sevdalar,
    Yeni yeni başladı yalancı fırtınalar,
    Kokmayan güllerin mevsiminde
    Yalnız geldim yalnız gideceğim vay..

PAYLAŞ

Yazar : sailormoon çevrimdışı

10 Numara bir şarkı yapmış helal olsun.

• Bu konuyu beğendiniz mi?

Güncel Beğeni

Değerlendirme: Toplam 25 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 4.72 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin kuzeyinde kalan Deniz hangisidir?

Resim Yükle

mustafa bozkurt yeni yeni sevdalar mustafa bozkurt yalnız mustafa bozkurt yeni yeni başladı sevdalar mustafa bozkurt yeni yeni başladı kısacık sevdalar mustafa bozkurt yalnız geldim mustafa bozkurt kisacik sevdalar mustafa bozkurt yalnız geldim yalnız gideceğim mustafa bozkurt yeni yeni başladı mustafa bozkurt yalnız geldim yalnız giderim oses trkiyede mustafa bozkurt yeni yeni başladı mustafa bozkurt kisacik sevdalar dinle o ses trkiye birincisi mustafa yeni yeni basladi yeni yeni başladı kısacık sevdalar dinle mustafa bozkurt yalnız geldim indir mustafa bozkurt kısacık sevdalar indir

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz